Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm most fogja megkapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm most fogja megkapni a Méhnyakrák oltást. Az számít, hogyha lefekszünk előtte? Még szűz, és az anyukája nem akarja, hogy az oltás elött lefeküdjünk.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
88%
Hát szerintem ne feküdjetek le előtte. Ha most fogja megkapni, akkor már csak kibírjátok ezt a kis időt. Oké lefeküdhettek, de sokkal hasznosabb lenne ha nem. De ez csak az én tippem... Ahogy gondoljátok.
2009. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2009. ápr. 15. 20:50
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam, hogy szűznek kell előtte lenni, de szerintem habi (:

Amúgy 3 oltásból áll, szóval el fog tartani egy ideig..

2009. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bazz. :D:D már nagyon szeretnénk.. csak beszéltek erről az anyukájával, és ő még nem szeretné. Én meg nem akarom, hogy ellen szegüljön neki.
2009. ápr. 15. 21:01
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szűznek lenni,csak az szükséges ,hogy ne hordozd a HPV-T,mert ha már elkapta valaki teljesen értelmetlen az oltás,ugy már nem használ.
2009. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2009. ápr. 15. 21:16
 7/22 anonim válasza:
100%
én úgy tudom, hogy a nem szűz lányoknak vmilyen előzetes vizsgálásra kell menniük.
2009. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Az oltásnak úgy van értelme, ha előtte a lány még nem érintkezett úgy a férfiakkal. Mert a férfiakban van valami, ami kiválthatja a méhnyakrákot.

Szóval a barátnőd érdekében ne tegyétek meg előtte. Nem beszélve arról, hogy 30 ropi egy oltóanyag és 3x beoltani egy lány, ahhoz hogy hasson, ugye nincs értelme ablakon kidobni ennyi pénzt...

Én is kaptam ilyen oltást, előtte nem feküdhettem le barátommal... :)

Azt hiszem úgy van oltás, h első után 2 hónap múlva a következő és az első után fél évvel a 3. de ebben már nem vagyok biztos.

2009. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Bazz. :D:D már nagyon szeretnénk.. csak beszéltek erről az anyukájával, és ő még nem szeretné. Én meg nem akarom, hogy ellen szegüljön neki.


Már bocs ha kekeckedőnek tűnnék, de anyukája fog lefeküdni veled? Mert szerintem egy lány ilyen idős korban azért már tud dönteni, hogy mit akar. Ja mellesleg igen szűznek kell lennie a lánynak, mivel nem tudod hordozod-e a HPV vírust, és nem ér semmit az oltás ha már befertőzted. Szóval kitartás türelem, a várakozáshoz, és az anyóshoz is. :D

2009. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szűznek lenni, de akkor semmit sem ér, ha te HPV hordozó vagy. Ezért mondják azt, hogy aki nem él szexuális életet, annak biztos, hogy nem lesz ebből gondja. Én a helyetekben várnék.
2009. ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!