Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondta hogy hagyjam abba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.17 éves lány vagyok.A párom 20 éves.Több mint egy éve eggyütt vagyunk.Még nem feküdtünk le egymással bizonyos okok miatt,de ezt nem részletezném.Pár napja nálunk hozzá fogtam szopni őt.Állitólag milyen jó meg minden de még nem élvezett el.Én csináltam tovább lelkesen,egyszer azt mondja,hogy haggyam abba.Kérdem azt akarod hogy abba hagyjam?Igen,azt.Jó.Abba hagytam.Rákérdeztem hogy miért.Mert csak.Ez volt a válasz. Utána még kérdeztem de mindig csak ennyi volt :Mert csak.Van valami baja.Tudom.És mondtam neki hogy ha épp olyan jó lett volna akkor nem hagyatta volna abba.Választ nem kaptam.Kérlek segitsetek.Köszönöm.
2009. ápr. 13. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű fiúhiszti, amivel azt kellene megkérdezned tőle, hogy konkrét szexre vágyik e. Csakis ez a lényeg. Mellesleg: ő is kielégít téged valamilyen úton módon?
2009. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs baj,mert a szexxel nem kel már sokat várnia,ő tudja,hogy miért,teljes mértékben megért engem es vár.

Nem az nem lehet hogy rossz volt,mert már több alkalommal csináltam rosszul és minden sértődés nélkül megbeszéltük.

Nem szoktam fogazni.

Ő soha nem veri magának,mert én ki szoktam elégiteni.

Igen,ő is kiszokott engem nyalással.

Énis összegondoltam már mindent,de ezek biztos hogy nem azok.

Várom további válaszaitok.

2009. ápr. 14. 12:04
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja amugy,ugy szoktuk csinálni hogy mindig szól mielőtt elélvez és igy nem megy a számba.
2009. ápr. 14. 12:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért mondta.MERT CSAK!
2009. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!