Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondta hogy hagyjam abba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.17 éves lány vagyok.A párom 20 éves.Több mint egy éve eggyütt vagyunk.Még nem feküdtünk le egymással bizonyos okok miatt,de ezt nem részletezném.Pár napja nálunk hozzá fogtam szopni őt.Állitólag milyen jó meg minden de még nem élvezett el.Én csináltam tovább lelkesen,egyszer azt mondja,hogy haggyam abba.Kérdem azt akarod hogy abba hagyjam?Igen,azt.Jó.Abba hagytam.Rákérdeztem hogy miért.Mert csak.Ez volt a válasz. Utána még kérdeztem de mindig csak ennyi volt :Mert csak.Van valami baja.Tudom.És mondtam neki hogy ha épp olyan jó lett volna akkor nem hagyatta volna abba.Választ nem kaptam.Kérlek segitsetek.Köszönöm.
2009. ápr. 13. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rosszul csináltad és nem akarja megmondani, hogy ne bántson meg.
2009. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

lehet hogy nem tudott elmenni és ezért magát okolta csak nem akarta neked elmondani..

Amikor az én barátommal nem tudunk együtt lenni mert nekem pont megvan én is szájjal elégítem ki és nem tud elmenni bármit és bárhogy csinálom nem megy neki mert másra vágyik :)

szerintem a te barátodnak ugyanez a baja hogy nem tud elmenni mert nem a szádra vágyik :)

2009. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem,mert volt már hasonló hogy nem jól csináltam.Megmondta és azt is hogy hogy csináljam.És folytattam és utána elélvezett.Szóval ezt mindig megbeszéljük,de most....wááá:(
2009. ápr. 13. 17:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt már hogy nagyon nehezen sikerült elélveznie de akkor sokáig csináltam.De most meg mind mondta hogy milyen jó meg már énis látom rajta ennyi idő után ha valami jó.Aaaaajjjjjjj:(
2009. ápr. 13. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak annyi volt, hogy ö mar többet szeretne? Ami mondjuk szerintem erthetö lenne... es gondolom ugy nem egy nagy elmeny, ha lesz..nak, ha közben mast akarsz csinalni...
2009. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
marmint, hogy nyilvan, ezen agyalt közben, es igy elment a kedve töle, mert tudta, hogy ugysem fogtok lefeküdni
2009. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy lehet hogy nem akart a szádba elmenni...
2009. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ugye nem fogaztál ?:S
2009. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktív többször egymás után, de lehet, hogy előtte csinálta magának, és érezte, hogy másodszorra nem menne, csak nem akarta bevallani neked.
2009. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem jól csináltad, és mivel már korábban egyszer megbeszéltétek, most nem akarta megint előhozni a témát...

Az is lehet, h vmi más bántja. A fiúk néha furábbak tudnak lenni, mint a lányok...

2009. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!