Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy srác, már régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, már régóta ismerem, de csak haverok voltunk, de tegnap lekapott discoból hazafele, és nála kötöttem ki. Mi lesz/lehet ebböl?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt vele. Viszont eddig azt mondta nem akar kapcsolatot, de most már változott ez pozitívan hál\' istennek, de nem tudom hogy mennyire változott, gondolkozik most épp, ma is találkozunk, szülei meg látták mikor reggel kijöttem töle. Szerintetek lesz ebböl kapcsolat?
2009. ápr. 12. 16:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hogy mi lesz ebből? Ha védekeztetek, akkor elvileg semmi. Pontos statisztikákért keress rá a különböző módszerek hatékonyságára!


(Komolyra fordítva a szót:)


Egyébként meg melyik feminista liberális barom (azok szoktak ilyeneket írni) hogy a férfiakat csak a fajfenntartás hajtja? Természetesen az is fontos, de rengeteg családcentrikus férfi van.

Nekem furcsa, hogy már első alkalommal lefeküdtetek, de ebből még bármi lehet.

2009. ápr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Simán lehet kapcsolat! De csak azt add, amit viszonoz

Ha szexre hajt akkor szexelj vele

ha közeledik közeledj

2009. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ebből még bármi kialakulhat. De az nagyon fontos hogy ne feküdj le vele többször! Csak akkor szeretkezz vele, ha kialakítottátok a párkapcsolatot, és én a helyedben még utána is várnék egy keveset!

Sok sikert kívánok Neked! Ügyesen! ;) A fiúk szeretik ha kéreted magad egy kicsit! :) (20/L)

2009. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!