Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy srác, már régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, már régóta ismerem, de csak haverok voltunk, de tegnap lekapott discoból hazafele, és nála kötöttem ki. Mi lesz/lehet ebböl?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt vele. Viszont eddig azt mondta nem akar kapcsolatot, de most már változott ez pozitívan hál\' istennek, de nem tudom hogy mennyire változott, gondolkozik most épp, ma is találkozunk, szülei meg látták mikor reggel kijöttem töle. Szerintetek lesz ebböl kapcsolat?
2009. ápr. 12. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

miért lenne pedofil? pff...

Sztem meg nem kéne elkeseríteni a kérdezőt. Akár még jól is kisülhet a dolog :) Sok olyan pasi is van,aki hónapokig küzd a lányért,megkapja aztán otthagyja.

Sztem nézd a pozitív oldalát dolognak,volt egy jó estét,és örülj még jobban ha pozitív irányba változik a dolog :)

2009. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Elöbb hívot fel hogy menjek át hozzá este, inkább nem megy a haverjaival inni, csak azért hogy velem lehessen!
2009. ápr. 12. 17:45
 13/23 anonim ***** válasza:
na,ez akor egy jel,h nem csak arra kellesz neki :) sztem
2009. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
engem már nagyon lecsüggesztettek az elözö válaszolók akik azt mondták csak szexre kelettem neki!:S:(
2009. ápr. 12. 17:49
 15/23 anonim ***** válasza:

17:37-es vagyok.

Én is azt gondoltam h ez csak sex lesz,és mégis már 3 éve vagyunk... Sose lehet tudni :)

2009. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Úgy örülnék neki:)
2009. ápr. 12. 17:56
 17/23 anonim ***** válasza:
mindensetre én szurkolok nektek h jó legyen :)
2009. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 12. 18:18
 19/23 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem próbálkozhatsz, de vigyázz, ne éld bele magad a dolgokba! Most 100%, hogy csak a szex kell neki, de lehet, hogy ez majd megváltozik és elkezd irántad többet is érezni! Csak lazán vedd a dolgokat, ne éld bele magad, hogy már örökre együtt maradtok, meg ilyenek!
2009. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ahogy az előttem válaszoló is említette, ne éld bele magad, de hajrá, én drukkolok neked :)

én 17 vagyok a barátom meg 23 és nem csak a szexre megy, és egyáltalán nem pedofil... mint ezt valaki említette...

ez egy pont ideális kor különbség

hajrá :)

2009. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!