Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy srác, már régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, már régóta ismerem, de csak haverok voltunk, de tegnap lekapott discoból hazafele, és nála kötöttem ki. Mi lesz/lehet ebböl?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt vele. Viszont eddig azt mondta nem akar kapcsolatot, de most már változott ez pozitívan hál\' istennek, de nem tudom hogy mennyire változott, gondolkozik most épp, ma is találkozunk, szülei meg látták mikor reggel kijöttem töle. Szerintetek lesz ebböl kapcsolat?
2009. ápr. 12. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok? Lefeküdtetek? Sztem ebből még bármi lehet, ha te is akarod akkor ne szalajts el!
2009. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
én 16/L ö 23/F
2009. ápr. 12. 16:41
 3/23 A kérdező kommentje:
Jah igen persze én akarom öt, több mint fél éve:)
2009. ápr. 12. 16:42
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Nem!max 1-2 hónap!

ugyanis pasi.A pasiknak a "fajfentartás" ösztönük működik akkor ha meglátnak egy csajt.És ugye a cél érdekében megtesznek mindent!

Am nem lehet valami marha nagy szókincsed,illetve élettapasztalatod a "lekapott" szó használatára! Nem vagyok prűd szóval nem kell ecsetelni hogy csókolóztatok,de akkor is!Fejezzük már rendesen magunkat az istenért....

2009. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Már 2 éve ismerem, és sztem nem akarna kicseszni velem 1-2 hónapért. Akkor most fogja azt mondani hogy nem akarja vagy majd csak sokkal késöbb, ez a 2 verzió van.

A kifejezésért meg bocsi, nagyon sokat jelentett nekem az az elsö csók.

2009. ápr. 12. 16:47
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, de szerintem csak játszik veled! Csak "arra" kellettél neki!
2009. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ne mert sírva fakadok!:'(
2009. ápr. 12. 17:25
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

17 éves voltam mikor összejöttem a barátommal,aki akkor volt 22 éves. Már régóta ismertem őt tesóm révén,buliba mndig tőle szoktam cigit kérni :) Jó pasinak tartottam,meg aranyosnak(mindig adott cigit :) ),de nem gondoltam volna h én mint nő bejövök neki. Ugy gondoltam h szerinte én csak a nővérem hülye huga vagyok.

Egyszer buli után felhívott magához dvd-zni,hát igen be voltam rugva ugyh felmentem :) hajnalban nem volt semmi,csak aludtunk :) Reggel viszont megtörtént :) Jó volt,de én nem akartam vele járni,és csak azért mondtam neki azt h késöbb találkozhatunk,mert nem akartam h azt terjessze h milyen könnyen kapható vagyok... Nem kellett sok idő h beleszeressek :) És azóta több mint 3 éve együtt vagyunk :D

Ezt azért irtam le,mert akár lehet is belőle vmi :) ha meg nem,akkor marad egy kellemes emlék

2009. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
sajnos azt kell hogy mondjam, igaza van az eddigi válaszadóknak... szinte 100% hogy nem akar tőled semmi komolyat, ezt már abból meg tudtam állapítani, mikor megláttam, hány évesek vagytok... és ezt a tényt csak megerősíti, hogy milyen körülmények között voltatok tegnap este... felvitt magához úgy hogy csak "haverok" vagytok, akkor vajon mit akarhat?? hát csak szexet!! sajnálom de ha jót akarsz magadnak elkerülöd messzire azt a pedofil állatot... a te érdekedben mondtam!
2009. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

utolsó vok.

Azért is irtam le az én esetemet,mert abból látszik h nem minden pasinak csak "arra" kell az a lány,aki egyből felmegy hozzá

2009. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!