Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Milyen gyakran csináljátok magatoknak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Van egy statisztika a neten, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire reális.

Konkrétan erről lenne szó:

[link]

Nos, az nem derül ki belőle, hogy egyedülálló lányokról vagy másokról is szól-e a statisztika, de én úgy gondolom, hogy akinek barátja van, az inkább vele csinálja.

Engem inkább az érdekelne, hogy akinek nincs barátja régóta, vagy nem is volt még sosem, mennyire gyakran szokta magát "kényeztetni" kicsit? :)

Életkorokat írjatok, esetleg hogy volt-e már barátotok vagy még nem.

Tényleg érdekel, és amúgy tök anonim tud itt mindenki válaszolni, szóval hajrá.. :)

Köszöntem! ;)


2009. ápr. 12. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20L vagyok. 17 evesen vesztettem el a szuzessegem,azota is azzal a fiuval vagyok. lehet h furcsan hangzik de 19 evesen kezdtem el masztizni, azelott max kicsit simiztem magam, illetve elkalandozott a fantaziam.

mostanaban atlag heti 1-2szer szoktam, max 4, min 0.

heti 1-3szor szeretkezunk.

2009. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19/L még nem volt barátom, és havonta pár alkalommal csinálom, vagy még ritkábban.
2009. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Naaa, hát akkor teljes mértékben helytálló ez a statisztika, a reális képet mutatja.

Köszönöm mindenkinek hogy nyilatkozott. ;)

2009. ápr. 13. 10:58
 14/14 anonim válasza:
én most 16 vok 12 éves koromban masztiztam először , két hónapja vesztettem el a szüzességem, de előtte is már nyalatak meg ujjaztak meg minden, ha éppen nincs pasim akkor kb hetente 4X, ha van akkor magamnak nem is szoktam, megteszi ő.
2009. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!