Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Milyen gyakran csináljátok magatoknak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Van egy statisztika a neten, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire reális.

Konkrétan erről lenne szó:

[link]

Nos, az nem derül ki belőle, hogy egyedülálló lányokról vagy másokról is szól-e a statisztika, de én úgy gondolom, hogy akinek barátja van, az inkább vele csinálja.

Engem inkább az érdekelne, hogy akinek nincs barátja régóta, vagy nem is volt még sosem, mennyire gyakran szokta magát "kényeztetni" kicsit? :)

Életkorokat írjatok, esetleg hogy volt-e már barátotok vagy még nem.

Tényleg érdekel, és amúgy tök anonim tud itt mindenki válaszolni, szóval hajrá.. :)

Köszöntem! ;)


2009. ápr. 12. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Volt két barátom is, de még szűz vagyok. És majdnem minden nap csinálom, ja és 19 éves vagyok.
2009. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
2 barátom volt, A 2.-kal veszítettem el a szüzességem. Régen naponta csináltam. Viszont ahogy a párommal megtörtént a dolog, már nem kívántam annyira. Sokkal kielégítőbb a szex, mint a masztizás. De mivel távkapcsi volt, így heti 1-2x így is csináltam. Azóta egyedül maradtam. Maradt a fantáziálás és megszokásból visszatértem a naponta/2naponta időközre, de már közel sem tudom annyira élvezni. Hiányzik a rendes szex azzal a személlyel, akit szeretek és viszont szeret... 24/l
2009. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Több barátom(4) volt, szűz vagyok, 1 héten kb. 4x szoktam:)

16/L

2009. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
1 komoly barátom volt, de még szűz vagyok. Régen sokszor csináltam, volt mikor napi 3x is, de most, mióta van egy srác akivel néha orálisan szexelünk, nem vágyom rá, nem olyan jó. Persze van amikor csinálom, pl amikor tanulnom kellene, de unatkozok, akkor mit tudnék csinálni?:D 17
2009. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Am fiú vagyok és 16/f. És tanulás helyett én is azt csinálom néha :D:D MIt csináljak hát unalmas a tanulás :D
2009. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Amikor úgy érzem kell, van hogy naponta többször, van hogy hetente-kéthetente. (19/L, 5. pasival nagyon távkapcsolatban)
2009. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én akár egy nap többször is csinálom mert nagyon hiányzik az a partner akit szeretek mióta egyedül maradtam azóta van ez így...!Smióta szakítottunk nem csináltam mással
2009. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
naponta 4szer-5ször
2009. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen gyakran... Sose mértem. De egy héten többször is, de nem minden nap. De van olyan is, hogy naponta. De olyan is, hogy napokig/hetekig nem... Teljesen változó. Attól is függ, hogy mikor találkoztam utoljára a Kedvesemmel (100 km), meg hogy milyen a hangulatom. Általában este szoktam, miután lefeküdtem aludni, de van, hogy olyan fáradt vagyok, hogy csak bedőlök az ágyba...

Amúgy a Kedvesem az 5. fiú az életemben, de az első komoly kapcsolatom, viszont még szűz vagyok. (Petting van.) (23/L)

2009. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16 vagyok, minden nap csináltam 2-4x. most van barátom most már csak napi1x pedig a barátommal is nagyon jó:)
2009. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!