Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A sikosító bekerül a hüvelybe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikosító bekerül a hüvelybe az nem baj? Nem okoz irritációt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted mire való a síkosító, ha nem arra, hogy a hüvelybe kerüljön??? Nem, nem okoz bajt, mivel nőgyógyászatilag tesztelt mind! Arra figyelni kell, hogy gumival használható-e. Ezt rá szokták írni.
2009. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted mire találták ki!!!!!!!????Nem vagy semmi!Gondolkozz már légyszives!!!!!!
2009. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Agyhalál.
2009. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

lehet lepontozni,de miért kell fikázni a kérdezőt?? miért nem elég egy nem?

kérdező! próbálj ki többet! az nem baj, ha a hüvelybe megy, de ha valami extrémebbet használsz az lehet okoz irritációt! nekem pl a melegítős nem jött be.

2009. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Csak kíváncsi vagyok: eddig hogy használtad, vagy hogy akartad használni a síkosítót? :)


Elméletben nem okoz irritációt, de van aki bizonyos összetevőket nem bír (a melegítőset, a hűtőset legtöbbször, de van aki meg csak azokat). Ha az egyikkel baj van, érdemes kipróbálni egy másikat.

2009. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Ne izgulj,a síkosítók semleges ph értékűek,nem okoz semmiféle irritációt! Viszont ha sperma kerül beléd,az irritálhat,ugyanis magasabb a savtartalma és ez felborítja a hüvely természetes ph egyensúlyát,ezáltal égő,csípő érzést okoz.
2009. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó persze eddig is tudtam hogy a hüvelybe kerül csak azért kérdeztem mert már egy éve lassan hogy felfázás szerű tünetektől szenvedek miután a barátommal együtt vagyok és olvastam hogy más is volt így de miután sikosítót használt megszűntek a panaszai csak félek hogy az is irritál már rengeteg féle gyógyszert szedtem és az orvosok nem tudják mi bajom most az ezüst kolloiddal próbálkozom meg mellette nitrofurantoint szedek most ezt írták fel! Nem candida mert csináltam tesztet meg a vizeletem is negatív lett arra gondoltam talán herpesz mert a hüvelyem körül piros foltok voltak de most hogy szedem az antibiotikumot elmúlt... Szóval nem tudok már mit kipróbálni csak ettől meg félek hát ha ront a helyzeten:(
2009. ápr. 12. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
De. Nagy baj. A síkosítót a homokosoknak találta ki Hitler személyesen. A náci propagandagépezet elterjesztette róla, hogy jó, de valójában szétmarja a végbelet, ezzel hosszútávon megölve minden meleget. Nem gondoltak arra, hogy a heterók is elkezdik használni.
2009. ápr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!