Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg okozhat a helia-d...

Tényleg okozhat a helia-d arckrém légzőszervi irritációt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a benne lévő illatanyagra vagy allergiás,de nem nagymértékűt.De ilyen alapon bármi amit belélegzel,a kozmetikai termékek egy egész sor teszten mennek keresztül.
2011. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magamra kentem és nagyon szép sima lett a bőröm tőle.A szenzitívet vettem.Olyan érzésem van mintha folyamatosan slukkolnám az illatát de nem vagyok kiütéses és a szemem sem irritálja.A neten olvastam,hogy valaki majdnem megfulladt tőle.Amikor nivea visage-t vettem először 2 napig éreztem erősen az illatát utána nem éreztem.
2011. aug. 2. 08:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudnék hasonló hatású krémet találni hasonló áron mint a hélia-d.
2011. aug. 2. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Az allergia igen az amit leírtál,bedagad a szem,pirosság,duzzanat lép fel.De én nem hinném,hogy fulladást okozna.A savak,lúgok nem okoznak.Egy illatanyag nem bénítja meg a légzőszerveket.
2011. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!