Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap lefeküdtem egy fiúval....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem egy fiúval. Jó volt. De, lehet elszúrtam? Hogy értette azt amit mondott? Helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Csak barátok vagyunk, két éve már voltunk együtt. Mivel egyikünknek sincs párja, ezért akartunk újra talizni. Kívántuk egymást, nagyon. Soha nem feküdnék le így vkivel, akivel nem járok, de ő a kivétel(Lehet mert régebben szerettem...)

Minden nagyon jó volt...Nem szexeltünk, hanem szeretkeztünk...Egymás karjaiban aludtunk el, simogattuk egymást, fogtuk egymás kezét, amíg el nem aludtunk...

Még az elején ment a tv-ben egy szlovák reklám(aminek a lényege, hogy egy kis srác meglát egy párt, és elkezdt kiabálni, hogy "szerelmesek szeretik egymást")...nem vagyok biztos benne, hogy most ő a reklám kezdetekor azt mondta, hogy "szerelmesek szeretik egymást" vagy "szeretlek"...akkor ott, megvoltam győződve, hogy a másodikat...Ne kérdezzétek miért, nem mertem vissza kérdezni rá...Aztán még mondta(ezt már biztosra), hogy milyen szép a szerelem, a legszebb dolog a világon, ugye?...Erre én, hogy "hát, nem:(". Ezt is azért mondtam, mert én már egyszer csalódtam benne, amikor bevallottam neki, hogy szeretem, de ő csak barátként szeret. De ez már két éve volt...Lehet most megváltozott?Vagy, hogy gondolta?:S Mielőtt reggel elváltunk volna, megköszönte a szép éjszakát. Remélem fogunk találkozni, mihamarabb...Mit csináljak?Nektek mi erről a véleményetek?

Bocs a hosszú fogalmazásért, és csak rendes válaszokat kérnék. Köszönöm!

Lány/18/


2009. ápr. 11. 11:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
mi lett??? :)
2009. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!