Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap lefeküdtem egy fiúval....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem egy fiúval. Jó volt. De, lehet elszúrtam? Hogy értette azt amit mondott? Helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Csak barátok vagyunk, két éve már voltunk együtt. Mivel egyikünknek sincs párja, ezért akartunk újra talizni. Kívántuk egymást, nagyon. Soha nem feküdnék le így vkivel, akivel nem járok, de ő a kivétel(Lehet mert régebben szerettem...)

Minden nagyon jó volt...Nem szexeltünk, hanem szeretkeztünk...Egymás karjaiban aludtunk el, simogattuk egymást, fogtuk egymás kezét, amíg el nem aludtunk...

Még az elején ment a tv-ben egy szlovák reklám(aminek a lényege, hogy egy kis srác meglát egy párt, és elkezdt kiabálni, hogy "szerelmesek szeretik egymást")...nem vagyok biztos benne, hogy most ő a reklám kezdetekor azt mondta, hogy "szerelmesek szeretik egymást" vagy "szeretlek"...akkor ott, megvoltam győződve, hogy a másodikat...Ne kérdezzétek miért, nem mertem vissza kérdezni rá...Aztán még mondta(ezt már biztosra), hogy milyen szép a szerelem, a legszebb dolog a világon, ugye?...Erre én, hogy "hát, nem:(". Ezt is azért mondtam, mert én már egyszer csalódtam benne, amikor bevallottam neki, hogy szeretem, de ő csak barátként szeret. De ez már két éve volt...Lehet most megváltozott?Vagy, hogy gondolta?:S Mielőtt reggel elváltunk volna, megköszönte a szép éjszakát. Remélem fogunk találkozni, mihamarabb...Mit csináljak?Nektek mi erről a véleményetek?

Bocs a hosszú fogalmazásért, és csak rendes válaszokat kérnék. Köszönöm!

Lány/18/


2009. ápr. 11. 11:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom mikor is találkozhatnánk...Nem lakik olyan messze(40 km), de nem a lakhelyén dolgozik, hanem messzebb :S
2009. ápr. 11. 11:58
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

esetleg egy sms-ben/telefonon/msn-en te is köszönd meg az éjszakát, ha mindenképpen lépni akarsz. Egyébként pedig szerintem várj még egy kicsit. Nagyon drukkolok neked. :)

2009. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Megköszöntem neki még ott, reggel. Lehet "beszari" vagyok, de inkább várok, hogy ő írjon, nem akarom megint beleélni magam a semmibe :(

Köszi, hogy drukkolsz :)

2009. ápr. 11. 12:02
 4/21 anonim válasza:
100%
Úgy látom a régi érzelmek előjöttek...vagy el sem múltak?Sztem nincs mitől félni...lefeküdtetek...azt írtad szeretkeztetek...vmi érzelmi alapjának neki is meg kellett lenni ezek szerint...sztem nyugodtan írj neki...egy próbát megér...én is drukkol...;)és írj, hogy mi van!Kíváncsi vagyok!:)Sok szerencsét!
2009. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez most hihetetlenül hangzik de én is ugyanebben a cipőben járok! A legjobb barátommal nagy-nagyon szeretjük egymást! Ő korábban szerelmes is volt belém de akkor nekem volt egy kapcsolatom így nem igazán merte elmondani nekem, hogy Ő többet érez irántam a barátságnál. De utólag elmondta nekem ... Én annyira megvoltam lepődve, hogy hirtelen fogalmam sem volt mit mondhatnék ... De leültünk higgadtan megbeszélni és elmondtam Neki, hogy én nagyon szeretem Őt, eltudnám képzelni mint társamat hosszú távon de szerelmet nem tudok iránta érezni. Aztán teltek a hónapok és egyre több időt töltöttünk együtt, teljesen egy hullámhosszon voltunk, jóban-rosszban kitartottunk egymás mellett. Aztán .. jött egy éjszaka. Ugyanazt éreztük mindketten amit Te is az említett sráccal. (az írottak alapján) Én rettenetesen megbántam ... Nagyon sokat sírtam utána mert hibának láttam és szégyelltem magam, hogy hogy lehettem képes ilyesmire. De aztán megtörtént még egyszer és beszélgettünk arról, hogy megpróbálhatnánk a párkapcsolatot de nem ment ... Viszont úgy érzem akármilyen pasi jön a képbe, Őt mindig fontosabbnak érzem! Ez fordítva is igaz. Na meg az állandó féltékenykedés ... Ez rettentően nehéz helyzet. Mert még bennem van az is, hogy élni, szórakozni szeretnék mivel már volt egy 9 hónapos kapcsolatom és igazán nehéz volt túllépnem rajta és azóta nem nagyon volt párkapcsolatom ... Most érzem azt, hogy eljött az ideje annak, hogy belevágjak vmi újba. De félek attól is, hogy ha Vele megpróbálom teljesen elrontok mindent azzal, hogy ez a barátság egy idő után átalakul. Szóval ... igazán nehéz. :)

Ne haragudj, hogy ilyen hosszan írtam de remélem vmilyen szinten hasznodra válik majd, hogy nem vagy egyedül ezzel a helyzettel! Tapasztalatból mondom, hogy ha egy mód van rá, kölcsönös szerelem és párkapcsolat hiányában ne menjetek még egyszer bele az ilyen éjszakai dolgokba mert nagyon sokat ronthat a kapcsolatotokon! Helyre lehet hozni, de elfelejteni sosem fogjátok és mindig ott motoszkál majd bennetek az egymás iránti vágy. Azt tanácsolom üljetek le megbeszélni, hogy ezek után hogyan szeretnétek tovább folytatni. Próbáld meg figyelni a viselkedését, hogy változik -e vmilyen irányba feléd. Ha Ő többet is szeretne Tőled azt a legapróbb gesztusokból is észre tudod venni. (Minden nap kedveskedik Neked valamivel például olyan kis apróságokkal, hogy megdícsér, hogy ma milyen csinos vagy, vagy próbál a kedvedben járni... stb.) de a szeméből én azt hiszem ilyen jó kapcsolatra alapozva mindent kitudsz olvasni. Néha egy pillantás vagy egy nézés mindent elárul, hidd el! :)

A szerelemre utaló megjegyzése pedig akár egy ilyen apró kis gesztusként is értelmezhető ... Ha félsz attól, hogy ismét csalódsz majd benne ha újra a tudomására hozod, hogy eltudnál vele képzelni egy párkapcsolatot akkor várj türelmesen amíg Ő maga hozza fel. Hidd el ha komolyan gondolja felfogja hozni. Legyél nyitott felé, ne legyél elutasító de ne add be túl könnyen a derekad! De lehetséges, hogy ez az éjszaka most eléggé összefog zavarni Titeket, de ha elég erős az egymás iránt érzett szeretetetek akkor ki állja majd ennek a "botlásnak" a próbáját is! Sok sikert! :)

(Ne haragudj, hogy ilyen sokáig pötyögtem! Remélem hasznodra válik majd! :))

2009. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Holnapig biztos jelentkezek neki...Kell egy kis szusszanási idő...

Csak az a rossz az egészben, hogy csak rá gondolok, hiányzik, minden percben :(

De...félek...mert ha két éve elutasított, lehet most is... :(

Köszi a választ és, hogy drukkolsz te is!

2009. ápr. 11. 12:14
 7/21 anonim ***** válasza:
(egyébként 18 éves lány voltam:))
2009. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha rákérdezel, mi van...
2009. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, hogy előbb Ő jelentkezzen! Mert nagyon fontos, hogy megtudd, hogy ezek után Ő hogyan gondolja Veled. Ha Ő keres majd elsőként az mindenképp egy jó jel!
2009. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a hosszú választ!:)

Sajnos nincs nálunk olyan, hogy minden nap...Nem találkozunk, a távolság miattis, de mindig sms-t írunk egymásnak, és ha nem szokott lenni pénz a kártyámon, mindig küldött rá pénzt, pedig soha nem akartam/lehet ez is akár vmi jel, vagy csak gesztus/

Csak félek, szorongok mondom, attól, hogy megint elutasít...Mert ha veszem azt, hogy voltak már rendes párkapcsolataim, de szex terén nem tudtam ellazulni, pl. nem elégítettem ki őket szájjal. De tegnap ez Vele megtörtént. Éreztem, hogy neki megtudom csinálni :(

Ah mindjárt sírok :( :)

Várok azért inkább, hogy jelentkezzen...de ha pl. csak olyat fog írni, hogy nagyon szép volt, jól éreztem magam. Erre mit írjak vissza?De vmi olyat, ami sejteti vele az érzéseimet, de nem akarom máris kitárni előtte, nem akarok csalódni.

2009. ápr. 11. 12:32
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!