Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap lefeküdtem egy fiúval....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem egy fiúval. Jó volt. De, lehet elszúrtam? Hogy értette azt amit mondott? Helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Csak barátok vagyunk, két éve már voltunk együtt. Mivel egyikünknek sincs párja, ezért akartunk újra talizni. Kívántuk egymást, nagyon. Soha nem feküdnék le így vkivel, akivel nem járok, de ő a kivétel(Lehet mert régebben szerettem...)

Minden nagyon jó volt...Nem szexeltünk, hanem szeretkeztünk...Egymás karjaiban aludtunk el, simogattuk egymást, fogtuk egymás kezét, amíg el nem aludtunk...

Még az elején ment a tv-ben egy szlovák reklám(aminek a lényege, hogy egy kis srác meglát egy párt, és elkezdt kiabálni, hogy "szerelmesek szeretik egymást")...nem vagyok biztos benne, hogy most ő a reklám kezdetekor azt mondta, hogy "szerelmesek szeretik egymást" vagy "szeretlek"...akkor ott, megvoltam győződve, hogy a másodikat...Ne kérdezzétek miért, nem mertem vissza kérdezni rá...Aztán még mondta(ezt már biztosra), hogy milyen szép a szerelem, a legszebb dolog a világon, ugye?...Erre én, hogy "hát, nem:(". Ezt is azért mondtam, mert én már egyszer csalódtam benne, amikor bevallottam neki, hogy szeretem, de ő csak barátként szeret. De ez már két éve volt...Lehet most megváltozott?Vagy, hogy gondolta?:S Mielőtt reggel elváltunk volna, megköszönte a szép éjszakát. Remélem fogunk találkozni, mihamarabb...Mit csináljak?Nektek mi erről a véleményetek?

Bocs a hosszú fogalmazásért, és csak rendes válaszokat kérnék. Köszönöm!

Lány/18/


2009. ápr. 11. 11:56
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Előszöris : nyugodj meg! :)

Másodszoris : ne felejsd el : a türelem rózsát terem.


Légy türelmes..és hidd el.. jelentkezni fog.. ki tudja? Lehet, hogy ez nem egy hiba volt... hanem egy igaz szerelemnek a kezdete...

Utolsó gondolatom : ne azt bánd amit megtettél, hanem azt amit megtehettél volna, de túl gyáva voltál, hogy megtedd.

2009. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A hosszan író vagyok! :)

Az utolsó válaszadónak: A mondás nagyon tetszik azt hiszem tökéletesen ide illik! Leginkább akkor ha ez egy őszinte szerelem kezdete! :-)

Tényleg légy türelmes! Ha csak annyit ír majd, hogy jól érezte magát akkor írj ezzel egyenrangú sms-t. Írd meg, hogy Teis jólérezted magad és a következő lépés ismét az övé! ;)

2009. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Csak én nem feküdtem le a fiúval, nem sokon mullott de az utolsó pilanatban azt mondtam, hogy állj. Még szűz vagyok. Azóta beszéltünk telefonon és nagyon bunkó volt.


Na, de ebből csak azt akartam kihozni, hogy szerintem hivd fel te ha nem jelentkezik, aztán majd lesz valami. Szurkolok nektek! :)

2009. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Megcsörgettem(mégha gyerekes módszer is), vissza csörgetett...De nem tudom hova tenni a dolgokat...most legalább sírok, megkönnyebbülök picit...De nem akarom elfelejteni, nagyon szeretem :( Nem tudom mi legyen...Nem tudom... :(

Köszi minden kedves válaszolónak, sokat számított, hogy írtatok!

2009. ápr. 11. 22:52
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok, ismerős a helyzet...csak én még ennyire se vagyok.

De most mi a baj? visszacsörgetett, nem? ha nagyon hallani se akarna rólad nem csörgetett volna vissza, szerintem.

Próbáld meg, hogy felhívod. Beszélj vele, hogy ő ezt mégis hogy gondolja. Próbáld kicsit semlegesen előadni, hogy te akár össze is jönnél vele, ne szolgáltasd magad teljesen ki azzal, hogy megmondod neki h szereted.

2009. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom felhívni, nincs pénzem, max a netről tudok neki sms-t írni...

Nem akarom magam kiszolgáltatni neki...

Mi a baj?Egyszerü, félek...hogy megint elutasít...

2009. ápr. 11. 23:11
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Még mindig a hosszan író vagyok :D

Én most is azt tanácsolnám, hogy várj. Hagyd Őt kicsit kétségek közt, hogy tudja, hogy küzdenie kell érted és nem hullasz csak úgy az ölébe minden erőfeszítés nélkül. Ne csörgesd most, ne adj Neki semmilyen jelet hogyléted felől. Hidd el, hogy ha érdeklődni szeretne, vagy folytatást vagy csak beszélgetni erről az egészről tudni fogja, hogy hol talál meg vagy, hogyan érhet el! Én azt mondom ez a leghelyesebb ... Én nagyon sokszor rontottam el azzal, hogy mindig én kezdeményeztem és a másik fél már alapból tudta, hogy odáig vagyok érte. Szval szerintem türelem!

2009. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen hosszú válaszoló, ilyenkor meg azt mondom, hogy "könnyü mondani"!De teljes mértékben eggyet értek veled, csak nehéz várni és kétségek közt lenni...nem tudni, hogy most mi van...
2009. ápr. 12. 14:58
 19/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mondani könnyű ... számtalanszor kerültem már olyan helyzetbe, hogy igenis ki kellett várnom azt az időt ... De figyelj én csak tanácsolok. Nem muszáj megfogadnod! :-) Elvégre ez a Te életed, úgy alakítod ahogyan szeretnéd! Végülis abban is van némi igazság, hogyha a jó Isten úgy szeretné, hogy egy párt alkossatok akkor édes mindegy, hogy Te keresed fel ma Őt vagy Ő Téged holnap ..

Én várnék még, de ahogyan Te szeretnéd úgy csináld!

Sok sikert!

2009. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Várok....Mert lehet most ő se tudja, hogy mi van...Barátnőm azt mondta: Idő, idő, idő....
2009. ápr. 13. 12:01
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!