Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Van-e, akinek alapvető az orális szex? Mit tennétek, ha semmi esély nem lenne rá a párotokkal?
Egyébként elolvastam a kommentjeimet amiket írtam az egész dologról, próbáltam úgy olvasni, hogy mintha valaki más olvasná, és egyszerűen nem tudok rájönni arra, hogy hogy lehetett nem értelmezni azt amit írtam. mert ha végig olvasod figyelmesen, akkor igen lehet értelmezni.
de leginkább csak a felszínesség szón akadtak meg itt sokan.
Itt vannak részletek, amiket 100%osan lehetett értelmezni ,hogy is értem:
"És itt annyira nem is játszanak szerepet az érzelmek. Mert, ha úgy lenne, akkor elfogadnám a döntését, hogy ő most pl engem nem akarna nyalni. De nekem lényegtelen, ha valaki emiatt hagyja el a másikat. "
"És ezt is csak azért mondom, mert ha az illető komolyan gondolja azt , hogy párkapcsolatot akar és aztán kiderül, hogy még sem lesz orál , és EMIATT dobja akkor még sem gondolta olyan komolyan. "
"de nem is EZ A LEGFONTOSABB.
Ha emiatt képes elhagyni vagy kiszeretni belőlem, esetleg megcsalni akkor tegye, ha valaki annyira felszínes, hogy egy ilyen dologtól függjön, vagy hogy csak is EZ legyen a fontos neki."
Azért is írta valaki, hogy a kompromisszum fontos egy párkapcsolatnál amit sokan elfelejtenek.
"Ha neki CSAK EZ lenne a fontos, és nem az, amit én érzek vagy amit ő érez(?) irántam, hanem csak az, hogy kielégüljön orális kényeztetés által. "
"A véleményünket kérdezte a kérdező, másképp nem tudom elmagyarázni nekem mi a véleményem. Azért gondolod bunk.ónak mert nem egyezik a véleményünk, és nem fogják fel sokan mit írok. "
;)
Ezt viszont más írta:
"A szex alapú kapcsolat lényege, hogy a felek kielégüljenek az igényeiknek megfelelően.
A párkapcsolat lényege viszont más. Ha az egyik fél nem igényelné az orált akkor ilyen esetben általában a másik fél megértené, és nem kényszerítené olyanra a párját, amit ő nem akar. " hozzáteszem én-> Ez lenne a kompromisszum lényege.
És amit én írtam utána, (Akkor ezek szerint duplán nem értette senki még ezek után sem, aki leírta tisztán az én mondandóm lényegét!):
" Az utolsó két hozzászólással egyet értek, mert én is így gondolom. Csak ezek szerint az én szövegemből nem jött le ez. De most már csak megértik én hogy értettem.;)
"
---
Sikerült túlspilázni mindkettőnknek a helyzetet!Én kiragadtam egy részletet amivel bajom volt.Amít idéztem is vissza.Az értem Én is hogy nem vagy ellene a dolgoknak olykor, de akkor is úgy írtál róla hogy ez nem lehet egy teljes szeretkezés része(mint ha csak mocskos pornósok csinálhatnák).
Én nem várom el a nőktől az oralitás ,de ha nincsen akkor Úgyis keresek mást és olyan barátnőm még nem volt akivel ne csináltam volna!Egy lányt egyszer fűztem ,annál kiderült hogy életében nem is csinált és nem is szeretne csinálni ilyet,nos hát őt ott is hagytam.
A szerelem nem attól szerelem hogy örömet,boldogságot ,élvezeteket nyújtasz a másiknak???Szóval hülyeségneg tartom ,hogy egyes emberek sablonosítják a dolgot!
Még mindig nem sikerült felfogni.
Sajnálom.
" Én a következőt tartottam bunkóságnak:
"Más nem, az érzelmek ilyenkor nem játszanak szerepet, csak a kielégülés. Csak az igény, amit mi megszabunk és meg is kapják csak ez a fontos. Más nem."
Igen? és miután írtam ezt???
Miután azt írtam, hogy csak HA AZ ORÁL A FONTOS SEMMI TÖBB.
Ennyire nem sikerül felfogni azt amit írok?!
Istenem.
Másrészt pedig nem én vagyok a bunk.ó egyikőtökre sem írtam, hogy ilyen meg olyan bunk.ó erre engem meg ilyenekkel illetnek hát legalább a szegénységi bizonyítványod az meg van. Már akik "szép szavakkal" illetek mert nem tudták felfogni mi is a lényege amit írok. Ennyire nem olvassák el figyelmesen. De nem várok többet ettől az oldaltól.
"Az értem Én is hogy nem vagy ellene a dolgoknak olykor, de akkor is úgy írtál róla hogy ez nem lehet egy teljes szeretkezés része(mint ha csak mocskos pornósok csinálhatnák). "
Ezt ki a f@sz írta,:) ? Látom már a szövegembe is belemagyaráznak dolgokat amik ott sincsenek.
"A szerelem nem attól szerelem hogy örömet,boldogságot ,élvezeteket nyújtasz a másiknak???Szóval hülyeségneg tartom ,hogy egyes emberek sablonosítják a dolgot!"
Kompromisszum. ezt sem sikerült látom még megérteni a dolgok lényegét.
Nem én sablonosítok. Ez a véleményem. Felesleges megváltoztatnod, mert neked ez a fontosabb.
Megértem, ha valakinek fontos ez, csak akkor olyan fura, hogy míg én elfogadom az, hogy másnak ez a legelsődlegesebb cél, fontos dolog, addig mások meg lehurrognak engem a véleményemet, a dolgokról. De tudod mit? Megint láss bele valami olyat, ami nincs is ott. :)
"míg én elfogadom az, hogy másnak ez a legelsődlegesebb cél, fontos dolog"
nem fogadod el...
De elfogadom, csak azt nem HA VALAKI EMIATT SZAKÍT A MÁSIKKAL mert neki ez a fontos. De attól még elfogadom, mert hagyom, hogy menjen az útjára. Nekem ettől sokkal fontosabb dolgok vannak, de mint írtam nem vagyok ellene a dolgoknak..
Az meg elég szegényes gondolkozás, hogy e nélkül unalmas, szürke lehet egy kapcsolat. :)
Senkire nem mondtam, hogy felszínes lenne, ha magadra vetted akkor oké felőlem;).
Nem vagy gyenge!
Ha jól értelek Téged akkor ha valaki feldobná a dolgot és Te nem csinálnál semmit vagy nem hagynád ,hogy csinálják...Na szóval a lényeg Te akkor gyáva módon tovább engednéd útjára ,mint ,hogy megpróbálnád?
nemtudom ,hogy vagy vele ,de ha Én szeretek valakit akkor bármit megteszek érte és magamtól!!!Erről szól a szerelem,párkapcsolat,barátság!!!
Ui:Ne haragudj a bunkó miatt,látom szíven szúrt a dolog!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!