Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokkal több nedvességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal több nedvességet termelek szex közben, ez zavarja a páromat, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Igazából engem is zavar, és elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta fel van borulva a PH-m.Adtak rá kúpot s gyógyszert de egy idő után újra visszajött.AMeg hát a mostani párom nemrég emiatt szakított velem, mondván hogy undorítónak talál emiatt.Én erről nem tehetek, nincs fertőzésem.Most új barátom van,és nem szeretném ha ő is emiatt hagyna ott. Mit tehetek??Nagyon el vagyok keseredve:(
2009. ápr. 8. 19:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
az én pasim már arra élvez ha ilyen nedves vok.Imádja.:) az a hülye aki nem szereti.Az nem is pasi...az vmi más
2009. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!