Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokkal több nedvességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal több nedvességet termelek szex közben, ez zavarja a páromat, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Igazából engem is zavar, és elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta fel van borulva a PH-m.Adtak rá kúpot s gyógyszert de egy idő után újra visszajött.AMeg hát a mostani párom nemrég emiatt szakított velem, mondván hogy undorítónak talál emiatt.Én erről nem tehetek, nincs fertőzésem.Most új barátom van,és nem szeretném ha ő is emiatt hagyna ott. Mit tehetek??Nagyon el vagyok keseredve:(
2009. ápr. 8. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

ahelyett hogy örült volna, h ennyire benedvesedsz. ez nem undorító sztem, és nem tudsz ez ellen tenni semmit, ez van és kész.Ne legyél elkeseredve!!!


22/L

2009. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Jól értem, hogy azért hagyott el a volt faszid, mert nagyon nedvesedtél?? Hát én ezt nem értem. Imádom ha egy csaj tocsog, mert felizgattam... Szivesen nyalom ki és rakom be az extrém síkos puncijába...


Kb erről ennyit. Ne legyél elkeseredve!

2009. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt szakított?? Én nagyon örülnék, biztos, hogy nem dobnálak emiatt...az a csávó nem volt normális, örülj, hogy megszabadultál tőle...
2009. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

basszus hogy lehet ez undorító??? majd fog sírni, amikor összejön egy csajjal, és literre kell majd mérnie a síkosítókat. ha a jelenlegi pasidnak normális az értékrendje, akkor értékelni fogja.

mellesleg tényleg nem tudsz sokat tenni ellene, és ne is akarj.

16/F

2009. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is először ezt gondoltam de tényleg normális ha egy 5 perces aktus után egy jó tenyérnyi folt van a lepedőn? Meg néha fehérecske csomós...
2009. ápr. 8. 19:35
 6/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg akkor szívesen megismerkednék a hozzászólókkal :)
2009. ápr. 8. 19:36
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy barom volt, akárhonnan is nézzük. Nem szeretett az téged cseppet sem, jobb is, hogy megszabadultál tőle!

Amúgy szerinted az jobb lenne, ha meghalnál a fájdalomtól szex közben, annyira száraz lennél??? Mondd csak el a pasidnak, ha nincs nedvesség, nincs szex...Mondjuk ez magától is felérhetné ésszel, ha nem csak 1 lyukat látna benned...Mindjárt nem fog leundorítózni...

2009. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, visszanyertem az önbizalmamat és igenis ezentúl büszke leszek rá, örülök hogy Veletek megoszthattam az élményemet, ha már mással nem tudtam! Hálás vagyok,mert ez a dolog megtört engem nagyon. Remélem akinek ilyen problémája van és olvassa majd a kérdést és a válaszokat, hasonlóan fog érezni, mint én!

Mira

2009. ápr. 8. 19:44
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Jó ezt hallani :)

(19:33-as)

2009. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy barátnőm, aki ugyanilyen volt. Imádtam ezt a tulajdonságát. Lovaglópózban egyszerűen megőrültem érte, amikor éreztem, hogy én is olyan vagyok már. Kentem, nyaltam... :)
2009. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!