Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokkal több nedvességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal több nedvességet termelek szex közben, ez zavarja a páromat, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Igazából engem is zavar, és elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta fel van borulva a PH-m.Adtak rá kúpot s gyógyszert de egy idő után újra visszajött.AMeg hát a mostani párom nemrég emiatt szakított velem, mondván hogy undorítónak talál emiatt.Én erről nem tehetek, nincs fertőzésem.Most új barátom van,és nem szeretném ha ő is emiatt hagyna ott. Mit tehetek??Nagyon el vagyok keseredve:(
2009. ápr. 8. 19:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkább tetszene a dolog jól ősszekennélek téged is mindenhol :P
2009. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy a megismerkedést csak poénból írtad :D

De örülök, hogy visszanyerted az önbizalmad! Ne hagyd, hogy befolyásoljanak az olyanok, akiknek ez nem tetszik, mert ez egyszerűen k.va jó lehet!! :D:D

2009. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyaneben "szenvedek". Én is kaptam rá gyógyszer,de ugyanúgy visszajött,viszont az én páromat nem zavarja,sőt nagyon imádja kenegetni.Mindig jókat csodálkozunk rajta,hogy már megint mennyit termeltem! :P

A Te barátod lökött volt,de sajnáld,hogy már nincs Veled,sokkal jobbat fogsz találni,akinek ez be fog jönni.Nem kell szégyenkezned.

Hajrá!;) /Szmötyi/

2009. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

* ne sajnáld

bocsi

2009. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító volt Ő hogy emiatt dobott...szerencsétlen..Amúgy én is termelem rendesen és k.rva izgi:)
2009. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult ilyesmi.. Bár minket nem kifejezetten ez zavar. Inkább az volt a baj, hogy sok volt és fehér és azt hittük hogy kilyukadt a gumi :S

Ha meg azon kívül hogy sok van nincs baj, mármint fájna vagy hasonló, akkor ez még előnyödre is válhat. Az exednek pedig fogalma sincs arról hogy mik a jó dolgok -.-

2009. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szerencsés vagy. én pl soha nem nedvesedek be rendesen, és elég fájdalmas. nem mellesleg szerintem a srácnak is jobb, ha jobban csúszik.. : )

16/l

2009. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én imádnám... Egyszer volt ilyen nőm, hogy én milyen boldog voltam...Alig tudtam minden nap kivárni, hogy este legyen végre, és ágyba bújhassunk... Imádtam, hogy mikor lovagolt, már én is tiszta olyan voltam mindenhol, és különösen élveztem a nyalakodást...:) Ismerkedjünk meg, nekem ilyen nő kell...:P Priviben;)

23/F

2009. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont az a legjobb mikor jó nedves hmmm :)
2009. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Különben néha azért hátrány is, mert sokszor nem érzem emiatt a páromat rendesen. Illetve nem éreztem :)
2009. ápr. 8. 23:06
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!