Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lóg a mellem kicsit, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lóg a mellem kicsit, akkor semmi esélyem olyan fiút találni, aki szeretni fog? Elsősorban fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés
És ha összejönnék 1 fiúval, előre mondjam meg neki? Félek hogy majd meglátja és nem kellek neki.Vagy várjak amíg lesz pénzem mellműtétre és csak utána keressek barátot?
2009. ápr. 7. 20:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

17:13as vagyok..Én az előbb cs leírtam h mi a helyzet a legötbb pasival..(sztem) hogyan vélekednek a mellekről.

Tudom h nemszép ha plasztikázott, meg mű meg kitömött meg minden...Én nemis akarnék műt, csak kicsit formásabbakat.

2009. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Ja és amit a 17:13asban leírtam, nem a kérdezőt akartam elrémiszteni azzal h milyenek a felszínes pasik...hiszen énis ugyanolyan cipőben járok....:S
2009. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mostmár értem, hogy mire gondolsz, de nyugi, nem az összes pasi ilyen, és sokan szintén nem szeretik, ha ezt gondolják róluk :)
2009. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
Úgy bírom az ilyen ostoba kérdéseket. Az még nem fordult meg a fejedben kérdező, hogy a pasik általában úgy szednek fel, hogy RUHÁBAN vagy????? Minden bizonnyal nem nudista strandon szerzed a barátaidat, ahol egyből látnak mindent. Mégis összeismerkedtek, szimpatizáltok, pedig nem látja a melled. Ruhában pedig az sem látszik, ha kicsit lóg (ami teljesen természetes, mivel se retusálva nincs, se szilikon nincs benne). Valamiért mégis veled marad, pedig lehet hónapokat kell várnia, mire meglátja a melleidet csupaszan, valójában. Akkor pedig nem fog elfordulni, se fújjogni.... ;)
2009. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ki tudja, lehet hogy nudista strandon ismerkedik :D
2009. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!