Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lóg a mellem kicsit, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lóg a mellem kicsit, akkor semmi esélyem olyan fiút találni, aki szeretni fog? Elsősorban fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés
És ha összejönnék 1 fiúval, előre mondjam meg neki? Félek hogy majd meglátja és nem kellek neki.Vagy várjak amíg lesz pénzem mellműtétre és csak utána keressek barátot?
2009. ápr. 7. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Énis emaitt parázom.:( Ráadásul testes is vagyok, szal tényleg iszonyú szar alakom van...És a melleim kicsik is ráadásul.

Bocs, lány voltam.(gondolom lejött.:) )

2009. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
én lányok vagyok..de nem hinném,hogy ettől függne az,hogy szeret e egy fiú.Ennél ezer fontosabb dolog van és lehet hogy ezt csak te veszed észre..nyugi minden esélyed megvan.:)Jöhetnek a fiúk válaszai!:)
2009. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

most komolyan ezen rágod magad? ha már ott vagy egy fiúval, hogy szex lesz, egyáltalán nem fogja érdekelni. Meg alapból sem érdekli őket. pl a csávók nagy része azt sem tudja mi az a narancsbőr :DDDD

gondolom fiatal vagy, szóval ez a "lógás" szerintem csak neked szembetűnő. felejtsd el azt hogy tökéletesnek kell lennie mindenednek, mert senkinek sem az.

Nem ezen fog múlni, hogy szeretnek-e

2009. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Egy fiú nem a melled miatt fog szeretni, vagy nem szeretni. Ha meg igen, akkor meg sem érdemel. Nem kell előre megmondani neki. Minek? Ha emiatt hagy el, akkor jobban jársz, hogy elhagy.

Ez olyasmi lehet, mint a fiúknál a pénisz. Ha nem arra az irányba görbül, ahogy neked tetszik, akkor kidobnád? :)


Sok sikert


26/f

2009. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Az a férfi, aki csak ezért visszautasít egy teljesen rendes, tisztességes nőt az meg is érdemli, hogy ne tudjon magáénak. Sok embernek van ilyen és más hasonló problémája magával, mégis talál magának párt, aki azért szereti aki, nem azért mert tökéletesre szabatta magát és hegekkel van teli.
2009. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Sosem érdekelt különösebben a lány melle, legyen szép az arca, s akkor jó.
2009. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg nem tudják, hogy mi az a narancsbőr.. Volt egy kérdésem, hogy a férfiakat zavarja-e a narancsbőr.. erre a válasz : Nem tudom mi az, de a narancsot szeretem. : D


Visszatérve a kérdésre.. Ezen abszolút felesleges parázni.. Ha szeret valaki, akkor úgy szeret ahogy vagy: )

Fontos, hogy eltudjuk fogadni magunkat, úgy ahogy vagyunk, és kihozzuk magunkból a legtöbbet. Ha szereted önmagad, ami nem egyenlő azzal, hogy egoista vagy, akkor könnyebben elfogad a környezeted is, mivel látszik, hogy megvagy békélve magaddal, úgy érzed jól magad ahogy vagy, és ez magabiztosságot sugároz a külvilág felé.


Ne pazarold a sok pénz mellműtétre, amúgyis, gazdasági világválság van.. : )


16/L

2009. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Imádom a nőket, hogy ilyen butaságokon paráznak és ekkora marhaságok járnak az eszükben. :P
2009. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
én lány vagyok, és nekem is lógnak, de a barátom imádja a melleimet. egy rossz megjegyzést se tett rájuk soha, sőt.. szóval ne parázz :) ha tényleg szeret a srác, akkor nem fogja zavarni egyáltalán!! ha meg emiatt kidob, vagy beszól, akkor elmehet a ... meg se érdemel. tehát pasizz nyugodtan!!! :D
2009. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Az lenne gáz, ha kicsit se lógna. Akkor robot lennél. A mellnek van egy természetes lejtése, esése. Ezen nem tudsz változtatni, csak ha belenyomnak egy halom szilikont. És sokkal csúnyább, érzéketlenebb, természetellenesebb, visszataszítóbb lesz...
2009. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!