Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lóg a mellem kicsit, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lóg a mellem kicsit, akkor semmi esélyem olyan fiút találni, aki szeretni fog? Elsősorban fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés
És ha összejönnék 1 fiúval, előre mondjam meg neki? Félek hogy majd meglátja és nem kellek neki.Vagy várjak amíg lesz pénzem mellműtétre és csak utána keressek barátot?
2009. ápr. 7. 20:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
ne aggódj emiatt, nem fogja senki se nézni :), én is ugyanilyen problémákkal küzdök, és a barátomat nem érdekli, sőt egyenesen rajong értük :), amúgy ha nagyon zavar akkor tornázz, vannak direkt erre kifejlesztett gyakorlatok, a műtétet nem ajánlom, egyrészt mert sokba kerül, a másik meg, hogy felléphetnek komplikációk, de tényleg ne zavarjon :)
2009. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez hülyeség!!!!!!

Nem azért fog beléd szeretni egy fiú mert jó a melled,azért fog szeretni mert aranyos,kedves, szeretni való, őszinte, stb..vagy, és persze számít a külső is,nekem legalább is, de senkit nem fogja érdekelni ha szeret hogy lóg a melled,nem tudom hogy hol hallottad ezt, de felejtsd el gyorsan!!!

=)

18/F

2009. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy valaki műmellet vegyen nekem. Csak zavar, hogy az enyém nem olyan szép, mint amik a neten vannak, és amilyenre a férfiak vágynak. Félnék levetkőzni egy fiú előtt. Nem szeretném, hogy kiábránduljon, pedig kifog, mert melltartóban nekem is tetszenek a melleim, de nélküle...
2009. ápr. 7. 21:10
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Szia,

a női mellek nem egyformák. Kicsik, nagyok, közepesek, kerek, körte alakú stb. A tiéd is biztosan egy normális női mell. Amik a neten vannak, azoknak a java plasztikázott. Aki pedig olyanra gerjed, meg is érdemli. Ne idegeskedj. :)

2009. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is lóg sajnos,a gravitáció és a sok fogyókúra a jojó effektusokkal és a genetika megtette a hatását pedig még csak 20 vagyok.Én is folyton parázok,de most mit tudok csinálni,ilyen vagyok így kell elfogadni,felvarratni miből?LOL,inkább veszek sok csini fehérnemű szettet,mintsem a műtét.Nyugi ha kellesz neki,elfogad minden "hibáddal" együtt:D
2009. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
No para! Ha minden férfi olyan "tökéletes" alakú nővel akarna csak kezdeni, amilyeneket a neten nézeget, akkor nagy szarban lennénk. Kicsit sok lenne a magányos ember. És a férfiak különben sem egyformák, mindenkinek más tetszik. Biztos vagyok benne, hogy sokan kifejezetten izgatónak tartják az átlagtól eltérő formákat. (Én is.) A műtétet felejtsd el, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, elsősorban te szeresd saját magad, akkor rajongani fognak érted a férfiak. Különben is, nekem az a tapasztalatom (baráti beszélgetésekből), hogy a férfiak értelmesebbje egyáltalán nem kerjed a műanyagcicire. A mell akkor szép, ha természetes. Arról meg már ne is szóljak, amit sokan elmondtak előttem: a szerelem nem a melled alakján áll vagy bukik. 27/F
2009. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
45%

A nők ott cseszik el - na jó, a férfiak is sokszor - hogy paráznak, hogy nem tökéletesek, esetleg egyenesen csúnyának tartják a testüket vagy egy részét. Ezáltal, ha össze is jönnek valakivel, a lelkük mélyén nem hiszik el, hogy kívánatosak és a gátlásaik megakadályozzák őket a szex teljes kiélésében.

Ha egy kevésbé vagy egyáltalán nem gátlásos emberrel jönnek össze, akkor az csak ideig óráig fogja tolerálni a gátlásos visszafogottságot, aztán lelép... Ami persze megerősíti a gátlásos rossz testképet...

Lépj ki az ördögi körből!!! Ha bejön valaki, akkor legyél jó az ágyban!! Erősítsd meg az egóját, dicsérd, hogy milyen jó szerető (persze, csak akkor, ha az), kezdeményezz, stb.! Ne szégyellj az ágyban k@rvának lenni és nem lesz pasi aki a tested kisebb nagyobb hibáit - amik mindenkinek vannak! - nézné!

Nekem sem életem legjobb testű nője volt a legjobb szeretőm!

2009. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

nyugodj meg! az interneten amiket látsz,nőknek a melle élőben a közelébe sincs annak, amilyen képek vannak róluk! tudod van egy-két retusáló program...

a férfiaknak nem az kell, hogy olyan melled legyen mint egy próbababának! :D

2009. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Ha mki ezt mondja h nemérdekli a férfiakat a mell formája, nagysága, akkor miért van az h minden pasi először a csaj melleit nézi meg, v ha nemis, de fontosnak tartja és azt is megnézi..És ha jó mellei vannak, akkor több az esély h összejön a csajjal...Persze melltartóban sokkal szebbek és formásabbak, de azért mégis..
2009. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

tegnapi 20:36-os vagyok

az utolsóra ne hallgass, ez egy marhaság, ja, lehet hogy azt nézik meg, de csak a felszínes pasik...

nem mindenki egyforma, nekem is ugyanúgy vannak hibáim, mint bárki másnak, és mégse érdekli...

és egy mellben az a szép ha természetes, és ha a csaj nem tömi ki...

és neten van plasztikázottak vannak vagy push-up-ot használnak vagy még ki is tömik magukat...

erről ennyit... az egész felszinesség, egy igazi rendes pasi mindig a lány belsőjét nézi és nem a mellét, és nem ez alapján fogja eldönteni, hogy most kell neki vagy sem...

2009. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!