Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve ) : ....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve ) : . Valaki segítene?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok lassan 16, a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. A rendes szexre még nem érzem kész magam ezért ma az orális szexel próbáltuk én minimum 4 szer megcsináltam neki fél óráig hogy jó legyen neki és 2 szer el is tudott menni + még le is nyeltem. Mikor rám került a sor ő nem nyalt ki mert "saláta" puncim van.. nem mondta de kb 3 percig ha csinálta utána meg mondta hogy folytassam és még le is szólta a torkomat hogy kicsi mert nem midnig tudtam tövig bekapni...:(( annyira el vagyok keseredve..nem volt bunkó meg semmi de kicsit rosszul esik hogy én a belem kidolgozom hogy jó legyen neki ő meg még kritizál is. Nem tehetek róla hogy ilyen vagyok odalent..:(
2011. júl. 27. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Na jó. Gyere át megduglak! :D :P
2011. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
b nöm megcsalt:S 16 vagyok ... rendes fiú:P tali?:D
2011. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
kedves első, nagyon vicces vagy!
2011. júl. 27. 22:39
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
figyelj, ez csak magával törődik.. hagyd ott a fenébe :D nem benned van a hiba, nyugi..
2011. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
88%

Ez csak egy paraszt lehet akinek hinyzik a szex az elmndottak alapján jobbat érdemelsz :) ne foglalkozz vele, ha ő nem tud téged kielégiteni 4 hónapos kapcsolatban.. az nem a te hibád hanem az ővé.. és az hogy nem látot még puncit, (mert ebből azt veszem ki) és leszollja az elég ovódás dolog mit ne mondjak.. mondom felejtsd el jobbat érdemelsz :))

16/L

2011. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj de ez a te hibád. Minek szopod tovább, ha ő nem csinált semmit? Hát hagyd abba, hogy amíg ő nem elégít ki, addig így járt. Ha nem tetszik, meg lehet menni. (Segítek, ő valszeg inkább lelépne, ebből pedig nyugodtan következtethetsz arra, hogy nem szeret téged...)

20L

2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
a qva anyát a bunkó köcsög gyereknek!!
2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondok, ha nem tetszik neki a punci, szopjon faxt!

:D

És egy valamit ne felejts: hiába saláta a punci, akkor is szép!

2011. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"nem volt bunkó meg semmi"

Á, dehogy volt...

Nem kéne rosszabbnak érezned magad attól, hogy Neked ilyen nunid van. Ne alázkodj meg emiatt!

2011. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hello ... ne keseredj emiatt ... nem eri meg bankodni hidd el nem a te hibad vele gondok vannak milyen fiu az aki nem szereti a puncit nyalni meg kritizalja a baratnojet hogy nem jol szo**k ... en is megjartam meg fiatalabb koromban hogy osszeottem egy lannyal meg szuz volt es na hogy legyen mint legyen megbeszeltuk hogy lesz szex de a lany nem ment bele nem volt felkeszulve de vegul lett egy kis puncinyalas es szo*as nem volt mert a csaj gusztustalannak tartotta a dolgot na de vegul ra 2 hetre megtortent a szex es minden helyre allt ... azota megcsalt a csaj meg kidobtam es azota mar vagy 30 al voltam ... es most rovidzarlat ugrot be 1 hete semmi lany nem akad... de sebaj lessz valahogy ... te se bankodj majd meg tanulsz meg felkeszulsz a dologra es meglatod helyre all minden ...egyepkent is meg 16 evesen a hatar szelen vagy a szexben ... meg korai ;) ...de te tudod
2011. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!