Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt egyszer, hogy a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egyszer, hogy a barátommal csókolózni szerettem volna a buszon, ő erre ezt mondta, hogy disztingváljak mert buszon vagyunk. Erre mit tanácsolnátok? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van.
2009. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is igaza van! Egy szájrapuszi mondjuk nálam még belefér, de én is utálom ha smárolnak előttem nyilvános helyen! Arra való a park, meg a szoba :P


Egyébként meg:

"Japánban nem is lehet nyílvánosan csókolózni"


dehogynem lehet, nem tiltja a törvény :D csak ott is illem, csak ott betartják :)

2009. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig végigbámultam, ahogy körülöttem mindenki nyalta-falta a másikat, és a múlt heti dugását ecsetelte. Ezen tapasztalatok birtokában, nem érdekel senki véleménye.
2009. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h egy rossz dolog csokolozni a buszban, biztos h nem ti volnatok sem az elsok sem az utolsok akik ezt teszik.
2009. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

17:01 nyilván nem ők sem az elsők sem az utolsók... és ettől most kevésbé lesz idegesítő?


Rövid puszik engem sem zavarnak, akármi ami több nála nem idegesít, nem bosszant hanem kib.szottul felb.sz, gyilkos tekintet és leszállok, kész nem bírom.Nehogymár ne bírja ki azt a pár megállót vagy akármennyit hogy ne másszon feltűnően mindneki által láthatóan a szájába, könyékig markolja a seggét, a mellét, kösz de nem.Mások is fizettek azért a k.rva utazásért nem hiszem hogy nem bírja ki.Engem kifejezetten idegesít hogy 1 négyzetméteren belül 670 ember van körülöttem, nem szeretek ott enyelegni.


Tehát csatlakozom egy pár emberhez:igaza van, örülök hogy gondol másokra is.

2009. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!