Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt egyszer, hogy a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egyszer, hogy a barátommal csókolózni szerettem volna a buszon, ő erre ezt mondta, hogy disztingváljak mert buszon vagyunk. Erre mit tanácsolnátok? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
semmit. igaza van. buszon azért mégsem illik. mások is vannak ott rajtatok kívül.
2009. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Azt mondanám a barátnőmnek, hogy csillagom nem mersz felvállalni? Leégetlek amikor megcsókollak?


Furcsa dolog különben, lehet hogy szégyellős a srác, vagy tényleg nem mer felvállalni...

2009. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
igaza van, otthon csinaljatok.Idegesito, amikor allandoan nyaljak faljak egymast az emberek a buszon elottem, aki epp most szakitott.
2009. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne illene buszon? Mit számít? Nem is ismer ott senkit meg különben sem az operabálon vannak...
2009. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereti, ne erőltesd rá.

De ha sokan vannak, és kevés a hely, akkor ülj az ölébe, és öleld át!

2009. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert a busz nem arra való hogy ott smároljanak... másrészut meg MINDENKI szarik rá hogy smároltok, de azért nem illik. Illemet pedig kell tanulni!
2009. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Miért kellene mindenhol vigyázni, hogy ki mit gondol? Ki nem sz*rja le hogy más mit gondol? Ha jól esik egy csók a buszon akkor hajrá ha a pasi meg nem bevállalós akkor ezt el kell fogadni és kész. Illemet tanulni? Szerintem ennél evidensebb dolgot nem tudnak az emberek pl koszosan ne szállj fel a buszra, vagy tedd a kezed a pofád elé ha tüsszentesz, köhögsz egy nyilvános helyen... ehhez képest mit számít egy csók? Nah jó nem egy 3 perces nyálazásról beszélek persze :).
2009. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nem szereti, ha olyan közelről nézi más, hogy ti csókolóztok. Ezt én sem szerettem, csak a puszi. Majd, ha leszálltok, mehet a többi :)
2009. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Egy rövid csók belefér, de engem is nagyon idegesít, amikor bizonyos párok nyalják-falják egymást közterületen. tudtad, hogy pl Japánban nem is lehet nyílvánosan csókolózni?
2009. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj,hogy ezt mondom de én is utálom bámulni,hogyha tömegközlekedésen jóformán megb@ssza egymást két ember.Nem egy rövid csókrol bezsélek,szerintek értitek miről.Igen,most majd jön a szöveg,le kell szarni mindenkit,illemet azt nem kell tanulni,én biztos cska irigykedek blabla.Szerintme ha megutjda más oldani ,úgy hogy nincs körülötettek 20 ember aki nem kiváncsi erre,akkor nektek is sikerülni fog.Szerintme mindenki tudja milyen csókrol beszélek,aki nem,az ugy is mindjárt beleköt.
2009. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!