Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex az exszel? Véleményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel? Véleményetek? Ellene, mellette? Lehet, nem lehet?

Figyelt kérdés
Nem egymás miatt szakítottunk. A körülmények hozták sajnos:( Én szeretem, valami még benne is maradthatott. "megéri" lefeküdni az exszel? Milyen előnye, hátránya van az ilyen dolognak? Ráadásul együtt alvást is akar. nem tudom...jó ötlet-e... az nem okoz azért némi kötődést a felek között még igy is?
2009. ápr. 2. 16:04
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem , ha úgy érzed hogy kötődtök egymáshoz akkor ne érezd akadályát!
2009. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elbőgtem magam az 1. néhány percben, amikor megölelt és megcsókolt...Ő szakított velem, 1x mégis megtettem, mivel én még mindig szeretem. A szex már nem működött jól. Hamar elsült, mivel nem volt rendszeres szexuális kapcsolata (2 hónappal a szakítás után találkoztunk). Aztán már nem is sikerült orállal sem eljuttatnia a csúcsra. Pedig többször is próbálkoztunk. Mivel nem volt meg részéről az érzelmi oldal, így vhogy nem is tudtam annyira élvezni, pedig kívántam. Szóval nehéz dolog ez, jól gondold meg, megéri-e feltépni a sebeket...
2009. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítás után már csak 2x voltam exemmel, egyszer másnap, egyszer megg talán 1 hónappal később. Nekem nem volt rossz élmény, csak utána - ettől függetlenül - összevesztünk, úgyhogy köztünk ennyi volt, bár ő még párszor áthívott, de nemet mondtam.

Előnye: Nem leszel iszonyatosan kiéhezve, és így tuti nem fekszel össze valami idegennel.

Hátránya: Meg van az esély, hogy utána rosszul érezd magad lelkileg. Vagy ha hosszabb távon gondolkozunk akkor, ha valamelyiktek továbblép, akkor a másiknak valószínű rossz lesz.

2009. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal, amig minda ketten csak szexet akartok.
2009. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és az együttalvós dologról mi a véleményetek?ilyenkor mikor már elviuleg nincs együtt 2 ember. nem tudom, jobb esetbe ez kötődéssel és érzelmekkel jár még ha valaki annyira a másikra vágyik nem? ilyen szempontból? nemtom csak sex dolognál ez nem rejt "veszélyt" magába? (újra kötődés, fellángolás stb..)
2009. ápr. 2. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném,mert csak még jobban belebonyolódnék érzelmileg!Ha újra párkapcsolat alakul ki köztetek,az más, de így...Ha utána megint szétmentek,csak még rosszabb lesz!
2009. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt döntsd el te. Én megtenném - de te nem én vagy.
2009. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 23-24 lehettem, amikor belebonyolódtam egy ilyen helyzetbe, érdekes volt. Előtte azért szakítottunk, mert az egyetem miatt elég távol kerültünk egymástól, és bár már 3 éve együtt voltunk, alig volt közös élményünk, alig találkoztunk, eltávolodtunk. Szakítottunk, de még vagy egy évig ha úgy akartuk, titokban találkoztunk. A szex előtte is jó volt, de az a 4-5 alkalom valami hihetetlen volt. Nem csak a szex, együtt aludtunk, keltünk, mintha újra együtt lettünk volna, de azt Ő nem akarta. Én kezdtem elhinni, hogy talán, de amikor vége lett, majd beledöglöttem, hónapokig szenvedtem. Azért most már szép emlék.

Előnye:tudod mit kapsz, ismered a másikat

Hátránya:ha nem ugyanazt akarjátok, az baj, érzelmeknek itt nincs helye és igen, kialakulhat újra kötődés. A baj az, ha csak az egyikben

30/F

2009. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!