Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg vagyok, talán megtalálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, talán megtaláltam az első pasim?

Figyelt kérdés

Van 1 osztálytársam, akivel elég jól megvagyunk, sokat beszélünk, szoktunk szemezni órákon, volt h megfogta a fenekem, meg tapizott (pl a lábam) ez elképzelhető h csak poén mert mindenkivel csinálja (annyira nem durván, mint velem), viszont velem csak akkor amikor kettesben vagyunk. Tesi előtt volt h megbámulta a felsőtestem, tett megjegyzéseket h ilyen meg olyan jó pasi vok stbstbstb és hát emlékeztet magamra, vannak hasonlóságok belsőleg és külsőleg is, pl egyikünk sem olyan szőrös:D vagy pl mindkettőnknek u.az a bőrelváltozás van a karján:D, neki van most barátnője (első, 19 évesen pedig egyátalán nem rosz csávó sok csaj akar vele járni) de mesélt róla a srác, azt mondta hogy tulajdonképpen a csaj győzködte h járjanak, őt nemigazán vonza ez a csajos téma nem is szerelmes. Én is ilyen vok, csajozok össze vissza csak h elfogadjanak pedig közben más pasikról fantáziálok, és most ez a srác teccik nekem. Am tett olyan megjegyzéseket h láccik h gyúrok meg h milyen izmos vok, megfogta a bicepszem meg ilyenek. Arra lennék kiváncsi, hogy ezek alapján elképzelhető h meleg?

(megjegyezném nekem is van barátnőm aki legalább annyira teccik mint ez a srác, ezek szerint bi vok?)


Ha kérhetem csak normális kommentet írjatok


2009. ápr. 1. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
pucsíccs be aztán megtudod...
2009. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen...azért a hetero fiuk nem fogdosnak más srácokat...de kérdezd meg tőle
2009. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg biszex vagy, nem meleg.Még mindig sokkal jobb.
2009. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy megfogta a segged, még simán lehet hülyéskedés! Illetve, ha esetleg van is benne valami homo hajlam, szerintem minimális az esély arra, hogy kapcsolatba kezdjen veled, a társadalmi "elvárások" miatt. Maximum titokban. Én személy szerint nem sok esélyt látok arra, hogy legyen valami.
2009. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Ezzel most nem fogok osztatlan sikert aratni, de

ennyire divat lett homokosnak lenni??

2009. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a kérdésre válaszoljatok, a kérdező is direkt kérte, hogy csak az írjon, aki képes normális hangnemben megtenni ezt.

Az én véleményem az, hogy te biszex vagy, ő pedig vagy meleg vagy szintén biszex. A társadalmi normák miatt én sem hiszem, hogy kapcsolatba kezdene veled (még?), titokban persze lehet. Én azt javaslom, hogy te is tegyél jelzéseket, mikor kettesben vagytok. Nem kell rákérdezni, mert elijesztheti.

2009. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki meleg, heteró vagy bi-e, attól függ, kibe szeret bele. ha lányba és fiúba is képes vagy szerelmes lenni, akkor bi vagy. ha csak lányba, akkor heteró. ha csak fiúba fiúként, akkor meleg.
2009. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hülyeség h hetero nem fogdos más fiúkat... poénból lehet... de a f@rkát mondjuk már nem poénos dolog....

---------

ha érdekelnek a csajok is biszex vagy, ha nem homo.. ;)

2009. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szasztok.. van egy haverom, aki bejön mint pasi, de a nők is érdekelnek.. lehet h biszex vok? :)

(F)

2009. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!