Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a jó az análszexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó az análszexben?

Figyelt kérdés
Mitől jobb, ha sokkal erkölcstelenebb, biztos pornó-divat mánia, megszállottság
2011. júl. 14. 20:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20:57-es voltam
2011. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó két válaszoló nagyon rendes és korrekt válaszokat adott. ^.^ Abban minden menne van. :)
2011. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
könnyebb szarni utána. szorulással küzdőknek kifejezetten jó
2011. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
0%
sztem semmi mert ha nem bírja a csaj egy kis kaki is jön :SSS
2011. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek az nem anál szex ha valakinek szétreped a záróizma vagy fáj neki ez hülyeség. Azt kínzásnak nevezik. Én számtalanszor análszexeltem persze nem ész nélkül hanem havonta kéthavonta egyszer de az azt jelenti hogy én is élveztem és az első percben fáj és akkor is nagyon enyhén csak a hülye tudatlan emberek azok akik úgy engedik hogy hátulról nyomják hogy fáj.
2011. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

Én próbáltam nagy szerelem és nagy szeretkezés közben de soha nem jött be.Nem h nem élvezetes de azt érzem amit a wc-n csak visszafelé.

Ha pasi lennék akkor meg nem biztos h szeretném ha szaros lenne a farkam szex közben

2011. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
az h becsapod neki a nagy Pééélóóóót és szárazon megdurrantod keményen! közbe mondod neki h: ezek után nem lesz gondod a szorulással!
2011. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 k4lm0p1r1n ***** válasza:
100%
mivel férfi vagyok az én álláspontom. sokkal szűkebb egy bejáratott puncinál, nagyobb élvezetet tud okozni. nőknél nem tudom mi a helyzet.
2011. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknak jó szűk, és magában a tudat, hogy egy ilyet megenged neked a párod. A nőknél "bonyolult érzelmi kibontakozás", erről kérdezd a nőket. :)
2011. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#8;#9 lényeget elmondták.

Annyit még, nem divatból csinálom, nekem sosem fáj az elején sem, mer figyelt rám az illető. Én imádom, Párom♥ is, sőt volt úgy is, h hüvelyi sex annyira felhúzott, h alig kellett izgatni, s simán ment az anál. Igen figyelni kell arra is, h ne szárazon v. nyállal, v olajjal bekenve. S h sz@ros lesz eddig egyik pasimnak sem lett olyan.

Igaz az is, ha nem jó egy lánynak nem kell erőltetni, s a lány legyen már annyira, h szól s nem tűr! Mindent meg lehet beszélni!

2012. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!