Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kérdések az anál szexről. Ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdések az anál szexről. Ki, mit gondol róla?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, hányan szeretik az anális szexet! Fiúk lányok egyaránt. Mindenki írjon, aki igen, aki nem. Valamint lányok/nők arra is kíváncsi vagyok, hogy aki szereti, annak elsőre tetszett, vagy megszeretették vele, illetve hogy szerette meg! Aggaszt, hogy túlságosan oda vagyok érte (hogy csináljam egy lánynak). 20/F
2009. márc. 31. 19:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
kényelmetlen és undoritó 20L
2009. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is undorító aza a "kijárat" nem arra való.

De ha a barátnőm megkérne rá akkor lehet hogy kiprobálnánk, de ő se nagyon szeretné.

2009. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Ne alkoss arról véleményt amíg nem próbáltad ki.

Egyik nő ismerősöm hallani sem akart róla, de miután kipróbálta bejött neki.


Nem tudom, hogy mit értetek azon, hogy kényelmetlen.


Mi óvszert használunk az anális együttlétek alkalmával és egyáltalán nem undorító és bár néhányan hihetetlennek tartják, de igaz: mindkét félt orgazmushoz juttathatja.

2009. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

Az a "lyuk" nem arra való. Undorodom a gondolatától is! Nagyon nagy a fertőzésveszély! És akárki akármit mond a nőknek igenis károsan hat az egészségükre! Ha párom szóbahozza a témát, megmondom neki h akkor próbálom ki vele, ha ő is kipróbálja h milyen az amikor valamit feldugnak a seggébe:) Utána kapcsol, és nem hozza szóba egy ideig:)

21/L

2009. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
61%
sztem azt hagyni kell arra a célra,amire az meg lett teremtve. nc
2009. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a barátom már 1 éve ezzel nyúzott kipróbáltuk. (ő korábban már csinálta)

Először én is elzárkóztam tőle, de nemrég még is megadtam magam. Szerintem jó volt, vagyis nem volt semmi extra benne. Jó 1-2 percig elég furi érzésem volt:S de utána ugyanolyan, mint punciba.

Először csak ujjal tágított, mivel előtte nagyon felizgatott elég nedves voltam már mindenhol:É így utána könnyen becsúszott. :D

2009. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
nem próbáltam, de nem is fogom.. az a lyuk kimenet és nem bemenet.. :D hála égnek a párom is így gondolja..
2009. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
Kiprobaltam, de nem jott be! :D
2009. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek nagyon bejön, nekem kevésbé...
2009. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Amore ***** válasza:
100%

én néhányszor megengedtem de a részemről nem volt semmi élvezet ezért megbeszéltük hogy többet nem csináljuk

21/l

2009. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!