Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kérdések az anál szexről. Ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdések az anál szexről. Ki, mit gondol róla?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, hányan szeretik az anális szexet! Fiúk lányok egyaránt. Mindenki írjon, aki igen, aki nem. Valamint lányok/nők arra is kíváncsi vagyok, hogy aki szereti, annak elsőre tetszett, vagy megszeretették vele, illetve hogy szerette meg! Aggaszt, hogy túlságosan oda vagyok érte (hogy csináljam egy lánynak). 20/F
2009. márc. 31. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé kimerítettük ezt a témát már a napokban.


Vannak akik undorodnak, vannak akik nem szeretik, de ha kérné a párjuk megengednék nekik, meg vannak akik élnek halnak érte.

Itt nincsenek miértek, csak gusztus van... vagy nincs.


Aggaszthat is, mert ha olyannal kerülsz össze aki nem szereti, akkor csak vita van belőle.

2009. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja szeretem. 24/F
2009. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van...

Nekem nincsen hozzá gusztusom,de ha a párom kérné hagynám.

Szeretet és gusztus kérdése ...

2009. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

megfelelő partnerrel nagyon élvezetes tud lenni az análszex mindkét félnek.

Bnőm nagyon élvezi, ha még ujjal izgatom a punciját is akkor egyszerűen megőrül...

23/F

2009. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A 2. próbálkozás tetszett a legjobban. Azóta se tudtam annyira élvezni sosem. Csiklóingerlés kell mellette. Az én volt párom sajna anál-függő volt...Mindig azt éreztem, hogy nála az a favorit meg az orál és a hüvelyi az utolsó...És ez gáz szerintem.
2009. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Hát én nő létemre nem kedvelem. Undorodom tőle, nincs hozzá gusztusom se még akkor sem ha tiszta lennék ott. Még sosem próbáltam a párommal, de nem is akarom. Ő már nagyon ki akarja próbálni, de engem meg már idegesít hogy mindig szóba hozza :S

Egy az hogy kedvem sincs hozzá, hogy tisztogassam magam. 2. azt sem tudom hogy kezdjek neki a tisztításnak.

3. sztem az a lyuk nem arra való. 4. ha ez miatt elhagyna a párom akkor egészségére.

2009. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
24/l voltam.
2009. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok. 23/L
2009. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
bocs utolsó elötti :)
2009. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
en is elegge irtozom tole de 1szer lehet kiprobalom kivancsisagbol, ujabban tenyleg a csapbol is ez folyik. :-|
2009. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!