Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap összefutottam a lépcsőh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összefutottam a lépcsőházban egy régi pasimmal és hát egy kicsit megnéztük egymás száját közelről. Teljesen bevadultunk. Megbeszéltük, hogy ma parti is lesz. Van férjem és gyerekünk is. Mit tegyek? Teljesen beizgultam rá.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 13:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem kell mindent tudni a férjemnek. Nagyon sokat utazik. lehet ő is ezt csinálja.
2009. márc. 31. 14:08
 22/36 anonim ***** válasza:
53%
Tudom, hogy nem vagyok rossz....:) És nem is ítéllek el ezért, biztos megvan az okod..
2009. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Lehet:(
2009. márc. 31. 14:14
 24/36 anonim ***** válasza:
61%
Menj bele, ha egy rongydarab akarsz lenni.
2009. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%

Tök jó, hogy felteszel egy kérdést csak azért, hogy megerösítésre találj. Szarsz a válaszok nagyrészére, csak azt várod, hogy támogatást kapj.

Hát rohadtul nem. Valamiért szakítottál azzal az ex-szel. Ha vele maradtál volna, kefélhettél volna még eleget vele. De mást választottál, feleségül is mentél hozzá, gyereket is szültél neki. De mindemellett semennyire nem tiszteled. Jössz azzal, hogy sokat utazik, biztos ő is megteszi ezt. Ez csak a saját szánalmas elképzelésed, amivel megintcsak magadat próbálod igazolni. (Különbenis, ha megcsal, akkor neked is simán szabad? - Ha valaki levágja a kezedet, te is levághatod az övét?) - Amúgymeg megtudnám érteni, ha megcsalna, ilyen feleség mellett én is max a gyerek miatt maradnék...

2009. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
55%
miért nem dugsz a férjeddel?:S mi a baj vele?vagy szeretsz új dolgokat kipróbálni vagy mi???? amugy hány éves vagy???
2009. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Szeretem az új dolgokat! A férjemmel ritkán vagyunk együtt. Az ex-el meg csak jó volt az ágyba. komoly soha nem volt vele.
2009. márc. 31. 16:50
 28/36 A kérdező kommentje:
de már midegy, mert lemondtam
2009. márc. 31. 16:59
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Lemondtad ? : ) Na, ha igaz, akkor nagyon jól tetted és hidd el, hogy rá fogsz jönni Te is, hogy jól tetted... Nagyon nem lett volna helyes. Van férjed, gyereked is... Ott a férjed, ha szexre van szükséged, szeressétek egymást és egy kis szex miatt ne " kúrj félre " ( szó szerint :D )


Ha tudtok beszélgessetek a férjeddel... ne erről, hanem csak általános dolgokról, rólatok.. stb.. : ) Utána meg szexeljetek és nehogy eszedbe jusson mégegyszer ilyen... :S


Nani

2009. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Igen , igaz. De nem lett jobb kedvem:(
2009. márc. 31. 17:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!