Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap összefutottam a lépcsőh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összefutottam a lépcsőházban egy régi pasimmal és hát egy kicsit megnéztük egymás száját közelről. Teljesen bevadultunk. Megbeszéltük, hogy ma parti is lesz. Van férjem és gyerekünk is. Mit tegyek? Teljesen beizgultam rá.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 13:45
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Biztos van miértje, ha úgy alkul, hogy megteszem
2009. márc. 31. 13:58
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
az ilyen nők kb. annyit érdemelnek, hogy egy hadsereg végig menjen rajtuk. Biztos szívesen látna a honvédség cafkaként :D
2009. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Jól van akkor én vagyok a gyökér
2009. márc. 31. 13:59
 14/36 anonim ***** válasza:
79%
esetleg valamelyik magyar börtönt is kipróbálhatnád!
2009. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
67%

Én voltam a 13:57-es is: Szóval írtam, mi a véleményem...de meg is tudlak érteni. Csak abba gondolj bele, hogy ha a gyereked (gyerekeid) megtudják majd, az nagyon rossz lesz nekik. Tudom milyen rossz!

Ez mellett azt is tudom, hogy nehéz az embernek a vágyai felett uralkodni..szóval neked kell döntened.

2009. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer elcsábul??? Biztos hogy csak egyszer???Lesz abból több is sztem ha már neked ilyen könnyen megy.Én is sajnálom a gyereket.

Az én anyám is dettó ilyen ribanc...tudom h mit fog érezni ha felnő és meg fogja érteni a dolgokat.

2009. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14:00. Te legalább mind a két oldalt nézed. Nem tudom mi lesz. Lehet , hogy ott tartunk majd és kidobom. Egyelőre nagyon kész vagyok
2009. márc. 31. 14:02
 18/36 anonim ***** válasza:
63%

14:00 vagyok. Nem csodálom, én is kész lennék! Én pasi vagyok, és nekem is sok-sok ilyen kihívás volt az életemben -és még van is... (talán néha még én keresem)

Teljesen meg tudlak érteni.

2009. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
64%
ugyanmar, termeszetes, ha valaki elcsabul egy regi pasi lattan. A masik resz, hogy ha a hazassagodban valami ugy latom nincs rendjen. ha szerinted belefer es a ferjed emiatt nem dob ki, felolem, rajta, egeszsegedre.
2009. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Bár az első hozzászólásod nem tetszett, de még sem vagy olyan rossz. Örülök, hogy megértesz. Köszönöm
2009. márc. 31. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!