Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm azt szeretné hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt szeretné hogy kinyaljam. Mit mondjak neki, hogy miért nem teszem meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 11:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

17:06-os válaszoló, LOL...XD

Amúgy a legelső válaszoló vagyok...Undorodsz a p*nától??? Hány éves vagy, 14?:D

Próbáld ki, megéri, nincs annál jobb...

Ha annyira nem akarod, szólj a bnődnek, hogy márpedig te ezt nem fogod csinálni neki, majd keres mást, aki kinyalja...:)

Te meg dugd a szájába a löncsöd, és hidd el, hogy élvezni fogod, ha ő szop téged...:D

Am a legelső válaszoló voltam:)

2009. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%
17:14... akkor te vagy robot vagy, vagy földönkívüli....ugyanis az ember a legjobb esetben rendelkezik érzelmekkel és vágyakkal és emiatt akar eggyé válni a szerelmével...nem vagyunk állatok, hogy csak a szaporodás miatt közösüljünk...mi emberek vagyunk és emocionális képességekkel rendelkezünk (legalábbis legtöbbünk), ami kiváltja azt az érzést, hogy kényeztetni szeretnéd a szerelmedet, és jól esik ha szerelmed téged kényeztet...de ugy első olvasásra jehova vagy a hit gyülekezete jutott rólad eszembe valamiért (persze csak a földönkívüli után)
2009. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
38%

Mint feljebb említettem nem vagyok szektás. Én meg azt mondom, hogy az emocionális dolgok másodrendűek. Nem vagyunk mi állatok, hogy agyba-főbe nyalogassuk egymást.(lincshangulat alakulgat) Továbbiakban maradjunk a kérdésnél és ne a másik gondolatait boncolgassuk :)

Amúgy ez a fontossági sorrend: Haza,nemzet(fenntartáshoz szex),munka.

2009. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
ne haragudj, de neked nem való gyerek... ugyanis a gyereket szeretetből szüljük és neveljük, nem kizárólag azért, hogy fajfenntartsunk...de mindegy, tényleg hagyjuk...ugyis nehezen tudom elképzelni, hogy találj magad mellé egy olyan társat, akinek az emocionális dolgoknál fontosabb a haza és a fajfenntartás....vagy ha találsz is, akkor tuti, hogy más is lesz melletted, akivel sűrűbben fog fajfenntartani...
2009. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Próbáltad már??? Az íze nem tetszik? Vagy az illata? vagy mi? Mert ha az íz taszít, akkor fürdés után ess neki, elég, ha csak a csiklóját nyalod, miközben az ujjaid is beveted. Az illat meg szintén kevésbé érezhető fürdés után.
2009. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
78%
18:03-as biztos marha szar lehetsz az ágyban! söt! gondolom még bnöd sincs. ha meg van akkor nem hiszem hogy egy ilyen tuskóval mint te, sokaig fog élni. nem az öskorban vagyunk ember!!!
2009. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

21:26


Mi az a bnöd?

2009. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
46%

18:03-mas a te gondolataidat nem lehet boncolgatni, mert gyakorlatilag nem mi vagyunk az állatok, mert nyaljuk egymást, hanem Te, hogy csak azért kefélsz, hogy fenntartsd az emberiséget...

Haza, nemzet...pff elég szánalmas vagy...Ilyen kicsi, és csoszvadt a rudid, hogy semmit nem tudsz vele kezdeni, vagy az aktus előtt eldurransz, és ezért veszed előbbre ezt a szemétdombot, amit te hazának, és nemzetnek mersz nevezni??? Te először a saját jövőddel törődj, ne azzal, hogy mivan ezzel a nemzettel, az megvan nélküled is... Keress magadnak valami Hungarista kriptatöltelék nőt, és azzal fenntarthatod a fajt, csak rajtad áll az emberiség sorsa...:/

2009. ápr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi, és csoszvadt a rudid, hogy semmit nem tudsz vele kezdeni, vagy az aktus előtt eldurransz, és ezért veszed előbbre ezt a szemétdombot, amit te hazának, és nemzetnek mersz nevezni???"


Nyilvánvaló. Képzeld valakinek vannak elvei. De ezt a vitát ne itt folytassuk mert a kérdés nem erről szól, zárjuk le ezt a dolgot.

2009. ápr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
33%

tedd meg! próbáld ki!

ha az én pasim nem csinálná, akkor keresnék olyat aki kinyalna.

2009. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!