Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm azt szeretné hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt szeretné hogy kinyaljam. Mit mondjak neki, hogy miért nem teszem meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 11:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudod mi a jó....ha nagyon akarja, és te nem teszed meg, akkor majd kinyalja más.
2009. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele,mert ha igazán szeret megértei.nálunk is igy volt,én nem szeretem a z orális szexet..és megértette ,azota nem is kéri tölem.
2009. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek: Lehet, hogy nem kéri tőled, de ez nem jelenti azt, hogy lemondott róla... nem tudom melyik a jobb...
2009. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%

Én se értem hogy miért nem szereted csinálni...én már 16 évesen odavoltam érte :) Igaz azt nem nagyon szeretem ha nekem csinálják, de én szeretek örömet okozni a páromnak ha ilyesféle dolgokat kér tőlem!! :)

Szerintem próbáld meg, nem veszítesz vele semmit :)!!

2009. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
76%

Az én barátom most mesélte, hogy eleinte ő is undorodott tőle, nem akarta, aztán egyszer kipróbálta, és azóta imádja :) És jól is csinálja... :P

Én se voltam oda a gondolatért, de most hétvégén rávettem magam, és a barátom is nagyon élvezte!


Egyszóval, szerintem nincs mit vesztened, próbáld ki, ha nem tetszik, akkor beszéld meg a barátnőddel, hogy ez nem megy neked! Ha szeret megérti :)

2009. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Helló, ha a csajod vesz egy Durex play cseresznye ízű síkosítót, azt hiszem, nem tudja lelökni a fejed a puncijáról... tényleg nagyon finom. És persze, fordítva is, a cseresznyeízű f.asz is nagyon finom :)

Sok szerencsét!

2009. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Ember... ez kb. olyan, mintha mondjuk a tejeskávétól vagy a somlói galuskától undorodnál. Nincs annál jobb a világon.


Legalább egyszer próbáld ki, kóstold meg, aztán, ha még mindig úgy gondolod, hogy neked ez nem pálya, akkor mondd meg neki kereken, őszintén, és kész, nem kell ezt cifrázni. De előbb mindenképp próbáld ki, és csak utána dönts.

2009. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem baj ha valaki nem szereti, teljességel felesleges. Nincs szerepe a szaporodásban.
2009. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
78%
előző....te valami szektás vagy? az emberek nem csak a szaporodás céljából szeretkeznek....vagy te ember vagy egyáltalán?
2009. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok szektás, csak más az erkölcsi felfogásom. A szex célja márpedig a szaporodás, nem a szórakozás. Tudom, ezzel ellenszenvet váltottam ki.
2009. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!