Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm azt szeretné hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt szeretné hogy kinyaljam. Mit mondjak neki, hogy miért nem teszem meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 11:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

Erre én is kiváncsi vagyok... Miért nem nyalod ki?

23/F

2009. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
egyszerűen undorodom az orális szextől.......... persze ezt gáz lenne neki elmondania.
2009. márc. 31. 11:10
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén, hogy ez neked nem tetszik. A szexben (sem) szabad a másikat olyanra kényszeríteni, amit nem akar!
2009. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

legy oszinte es kesz. de probaltad mar? szerintem 1 eselyt mkepp adj neki, a puding probaja az eves. ha semmikepp nem megy, mond meg neki, remelhetoleg megerti. probaljatok massal kompenzalni.

off: te szereted ha o elegit ki oralisan?

2009. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
attól is undorodsz ha ő csinálja neked?
2009. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
27%
még nem csinálta nekem de nem iskivánom
2009. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
bocs, a kérdező voltam!
2009. márc. 31. 11:18
 8/36 anonim ***** válasza:
23%
Akkor ajánlanám a gumikalapácsot, akkor élvezel, ha melléütsz! Juhéjj
2009. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%

Nincs ezzel gaz, en sem szeretem az oralis szexet, de szerencsere megerti a baratom. Pont ezert, mert nem szeretem oralisan kielegiteni, nem is nagyon igenylem ezt viszont. De mivel o szereti, neha megteszem neki, es amikor o csinalja nekem, abba sem halok am bele ;)

En azt mondom, hogy mondd meg a baratnodnek, hogy annyira nem vonz a tema, de azert neha-neha iktassatok be a programba. Lehet, hogy te majd nem szereted neki csinalni, de az o viszonzasat biztosan elvezni fogod.

2009. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%
akkor biztos nagyon fiatal lehetsz. söt még szellemileg nem is vagy kész a szexre. mert állt. a férfit a nöi nemiszerv "illata" izgatja. és az hogy neked nem tetszik az orális szex, az azt mutatja hogy nem vagy kész a szexre és semmilyen vele kapcsolatos dologra. a puszin kivül.
2009. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!