Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már belefásultam a próbálkozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már belefásultam a próbálkozásba! Nem tudok elélvezni, és már a szexhez sincs kedvem. Kezd szétesni a kapcsolatom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves koromban veszítettem el a szüzességem, nem volt a legjobb élmény....Azóta eltelt 5 év és még mindig semmi,pedig azóta már új párom van,aki megtesz értem mindent!Próbáltam ellazulni, nem rágörcsölni, álltam már hozzá úgy is,hogy nem érdekel,hogy mi lesz a vége, a lényeg,hogy szerelmes vagyok,és imádom az érintéseket, a csókokat,de úgy se megy...Magamnak is csak kispárnával,ami szintén lehet oka annak,hogy a párommal nem sikerül!Ujjal is próbáltam nem egyszer, de közel sem az az érzés, szóval...Pisilési ingerig eddig eljutottam,de tegnap este már odaáig se, konkrétan nem is volt kedvem nekiállni a dolognak!Már 2 éve vagyunk együtt,és kezd ez a dolog a kapcsolatunk rovására menni, ugyanis már kedvem sincs a szexhez.Tejesen belefásultam!Kezd kihunyni emiatt a vágy a kapcsolatunkból!!!Kérlek ne írjátok,hogy törődjek bele,mert nem mindenkinek megy,mert ha párnával sikerül,akkor nem lehet nagy baj!Sajnos az ujjammal közel sem az az érzés, így az se jobb ha magamnak próbálkozok!Mit tegyek,hogy legalább a vágy visszajöjjön?
2009. márc. 29. 23:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem 100%osan ugyanez a problémám annyi változással hogy ez nekem minden partneremmel jelentkezett mostmár teljesen lecsökkent a libidóm:( vagy csak nedves nem szoktam lenni vagy nem is állok neki magamnak meg nem szeretem:( szoval köszi ez nekem is jól jött aez a kérdés:)18/l
2009. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!