Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki volt már szerető, bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már szerető, bevállalta volna úgy is ezt a "státuszt", hogyha tudja nem csak ő a szerető, hanem van még egy 3. ember mellette és a feleség mellett?

Figyelt kérdés

Nem kérek leku.vázást sem magamnak ,sem a válaszolókra!

Ne az lebegjen a szemed elött,hogy csak d.gásról van szó,hanem részben érzelmi dolgokról is!


2009. márc. 27. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert ha valaki már velem megcsalja a feleségét (lány vagyok), nem tűrnék el még 1 szeretőt magam mellett.
2009. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak dugás lenne akkor igen, de ha érzelmi akkor nem. sőt ha érzelmi lenne, akkor nagyon gyorsan kilépnék ebből, mert azt a dumát még be lehet nyelni hogy nem tud elválni, gyerek, meg egyéb hazugságok, de szerintem ahoz hogy valaki bevegye a harmadik félről szóló dumát is, ahoz már nagyon hülyének kell lenni.
2009. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hiszen ez igy mar tul sok. Itt egyertelmu, hogy csak es kizarolag a dugasrol van szo!

Nehogymar ma a feleseg, holnap en, holnaputan pedig a 3. no legyen az agyban, es mindenkivel erzelmek is vannak. Ja, ilyen a vilagon nincs!

2009. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Mese mese meskete...Ocsmány dolog vkit elszeretni/megcsalni...De hogy még a szeretőt is csalja az illető...brrr...Tarkólövés az ilyennek...
2009. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Aki szerető csak sztem ott mindig csak a d*gásról van szó, ha nem igy lenne, nem szerető lenne....akkor meg neh ott lázadozzona msáik ellen?xD bezzeg neki rosszul esik mikor őt_"csalják, de amikor vele csalnak az más....ha ha


(természetesen sose lennék, voltam szerető)

2009. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%
12:55 ös, szívemből szóltál! Én se voltam (lennék) szerető, mert nem tudnák bántani olyan embert akit nem is ismerek, ja meg ha az én párom csalna akkor azt a nőt biztos lek.rváznám! Akkor ugyebár én se lennék más!!!
2009. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam házasként szerető házas emberrel. És zavart volna, ha lett volna még egy ember az egyébként is zsúfolt viszonyban. Én ugyanis szerelmes voltam a szeretőbe, de bizonytalan és gyenge válni. Ő sajnos nem akart válni, így összetört a szívem.

Ne keressetek benne rációt!

2012. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!