Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előző csajom folyton végig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző csajom folyton végig akarta nézni, ahogy pisilek. Más lányok is gerjednek az ilyesmire?

Figyelt kérdés
Sőt, amikor végre kikunyerálta, és engedtem, az volt a következő kívánsága, hogy hadd fogja közben. Persze ilyenkor fölállt és nehezen ment. Másnak is van ilyen kívánsága? És nem találjátok bosszantónak?
2009. márc. 27. 04:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig meg akartam nézni, de nem engedi, mert hogy eddig volt két nője aki megnézte és utána szakítottak... de én is úgy megfognám, amikor pisil. Ez nekünk egy olyan új, kiváncsiak vagyunk, milyen. Én legalább is nagyon. :))
2009. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%

Akinek ez vicces, és kineveti azt nem tudom hova tenni.

Körülbelül olyan, mintha az iszlámok imádkozási szokásain nevetne :D

Még én se fogtam senkinek pisilés közben, de mért ne?

Majd lehet, hogy egyszer igen na, soha nem lehet tudni:))

2011. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
én megengedném minden csajnak hogy fogja közben :D
2014. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!