Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előző csajom folyton végig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző csajom folyton végig akarta nézni, ahogy pisilek. Más lányok is gerjednek az ilyesmire?

Figyelt kérdés
Sőt, amikor végre kikunyerálta, és engedtem, az volt a következő kívánsága, hogy hadd fogja közben. Persze ilyenkor fölállt és nehezen ment. Másnak is van ilyen kívánsága? És nem találjátok bosszantónak?
2009. márc. 27. 04:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
en lany vagyok es 16 eves es en is mar megkertem a baratomat erre nagyon nehezen adta be a derekat...azt meg nem akarta megengedni hogy kozben fogjam neki:(de majd idovel;)10honapja vagyunk egyutt
2009. márc. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

Régen nekem is volt ijen barátnöm jo is vot

de a mostani nem részesit ijen örömökben

de néha azért megizleli

már az is vmi

2009. márc. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem ezt ne így fogd fel, csak pozitívan.

Én is néha ott vagyok, mikor a párom pisil, mondjuk épp nagy beszélgetésben voltunk, és ettől függetlenül is folytatjuk, ha épp pisilni kell...és fordítva is, én is pisilok előtte.. de nálunk nekem ment éppenséggel nehezebben a gátlást elendeni.

Szerintem ez csak közelebb hoz, még egy intim dolog, amibe beengeded a másikat, nem tabunak, hanem természetes dolognak kezelitek.

Hogy meg akarja fogni? Hát örülj neki, hogy szereti a szerszámod! :P

2009. márc. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ja előző 23/L vagyok.
2009. márc. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
én is néztem már ahogy a párom pisil..sőt, fogtam is közben.. nagyon cuki ;))))
2009. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi már együtt élünk,de amíg nem éltünk együtt,akkor sem volt ilyesmi tabu.Egyszerűen természetes dolognak fogom fel,hogy pisilni kell,és kész.Mondjuk ő kicsit nehezebben veszi a dolgot,és még mindig szemérmeskedik néha.Nem erőltetem,ráhagyom.
2009. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rendszeresen vittük egymást pisilni, általában én fogtam a farkát is, hát ilyenkor neki is nehezebben ment a piss:)
2009. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia az én barátnőm fogni is szokta közben és megpisiltet :D

végén megrázogatja és aztán ő pisil, amit meg én nézek végig :D

2009. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nem gondoltam volna, hogy ilyen gyakori. Nálunk fel sem merült az ilyesmi én sem szeretném, ő sem. (9 hónapja vagyunk együtt)


ffi/25

2009. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pisilünk egymás előtt és én is fogtam már neki közben. Én azelőtt még nem is láttam férfit pisilni. :)

21(L)

2009. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!