Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előző csajom folyton végig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző csajom folyton végig akarta nézni, ahogy pisilek. Más lányok is gerjednek az ilyesmire?

Figyelt kérdés
Sőt, amikor végre kikunyerálta, és engedtem, az volt a következő kívánsága, hogy hadd fogja közben. Persze ilyenkor fölállt és nehezen ment. Másnak is van ilyen kívánsága? És nem találjátok bosszantónak?
2009. márc. 27. 04:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
aztaaa!!ennyi embernek bejön ez??nekem soha nem jutott eszembe nézni közbe a őasimat,föleg nem fogni!!mi a jo abba?nemigazán értem...
2009. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó benne, kedves előző, hogy amit egyébként az emberek nem szoktak egymás előtt, azt te a kedveseddel, akivel meghitt viszonyban vagy, megteheted és még közelebb kerültök egymáshoz.. ennyi.. ja és valamilyen szinten nagyon mókás is:)
2009. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mellesleg szerintem elég izgató egy férfinak, ha te húzod le a sliccét és halászod elő a kukiját, és te fogod amig ő (próbál) pisilni..
2009. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát bármily nonszensznek is tűnhet, engem sose izgatott egy pisilő ffi látványa, és sose égtem a vágytól, hogy pont olyankor fogjam neki.

ilyen is van.

2009. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Halálit röhögtem!

Nekem még sose jutott ilyesmi az eszembe,de ezekután kipróbálom!

24 L

2009. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisiltek egymás előtt, az természetes.

Az is igaz, hogy ez (főleg, ha még fogja is közben) - bizalmat fejez ki.

De a mi kultúránkban azért ez kissé perverz dolog. Igaz, tele van az Internet ilyen képekkel, filmekkel is (tehát sűrűn előfordul) - de akkor is.

Ha mindkettőtöknek jólesik, semmi gond. De szegény fiú dolgát eléggé megnehezíti: jobbaknak, ha a kedvese megfogja, akkor bizony föláll, aztán legfeljebb egy új távolsági rekordot lehet vele beállítani - ami nem túl szerencsés egy 1 m2-es wc-ben.

2009. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem egy hétig nem jutna szóhoz, ha egyszer megkérdezném tőle, hogy megfoghatom-e a kukiját pisilés közben! Nekem még azt sem szabad, hogy akkor nézzem, mikor borotválkozik. Egyébként én sem engedem be a fürdőszobába, mikor a lábamat borotválom. Szerintem minden nőiességünk/férfiasságunk elvész így, semmi izgató nem lesz bennünk utána, kell egy kis sejtelmesség, egy kis tökéletesség.

27/n

2009. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Előző: a lábborotválás az más kategória, és igazad van, én is pl. imádom a kedvesem fekete combfixét a lábán, de bezzeg rühellem a szárítókötélen. A pisilés egy aktus, míg a másik az tisztálkodás.
2009. márc. 28. 01:18
 19/23 anonim válasza:
100%
Az én barátnőm is kérte,hogy pisiltethessen, de pisi helyett akkora erekcióm lett,hogy a utána a plafon került veszélybe...
2009. márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a borotválós kommentelőhöz csatlakoznék:)Még ha izgatna a gondolat akkor sem kérném meg a vőlegényemet.Mi nem wc-zünk egymás előtt, és semmi más intim dolgot sem, mint pl:borotva, tampon, fogmosás előtti reggeli csókolózás:)De tényleg, nem vagyok prűd, csak szeretném megőrizni a titokzatosságot, a nőiességet, nem akarom hogy haverként nézzen rám, legyek neki én a NŐ.Van mindenkinek intim szférája , ember válogatja hogy ki mennyit enged belőle megláttatni, nincs ezzel baj.
2009. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!