Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A vibrátor mennyire segit 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vibrátor mennyire segit 1 szűz lányon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Most komolyan csajok! Minek nektek vibrátor????? Felszedtek 1 pasit (kb másfél perc) és lefeküdtök vele. Ezen most mi olyan nagy gond?
2009. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
aha, mert inkább egy vibrátor, mint egy olyan pasi aki annyira nem is érdekel csak ezért kellene...és nem lenne más
2009. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

en nem tamogatom tulzottan a vibratort ebben az esetben...de ha van kedved,vegulis hasznald. csak tenyleg ne szokj ra mert 1 ferfi sose fog tudni vibralni es kesobb ebbol gondok lehetnek.

lehet orgazmusod pettingtol is :) nekem 1 csoktol volt 1szer 1szinte-orgazmusom :) (vagyis nem pont az volt, de nagyo hasonlitott ra) ugyh hajra, ugyesen csinaljatok ;)

2009. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
hülye vagy, egy értelems fiú örül ha "segíthet" ebbe;) leglaábbis n már régóta vágyom egy szűz csajszira:$
2009. márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom melyik valaszolo irta, hogy 1 lanynak mindek kell vibrator..de mindegy. mostmar nem azert de az 1 dolog h felszedsz 1 pasit es megb..tod magad vele es otthagy.. na mondd ez melyik nonek tetszik ? szerintem nagyon sokan az elsonek romantikara es odafigyelesre, na meg kenyeztetesre vagynak. nem pedig arra h jol megb..ak es otthagyjak..a vibrator pedig az elejen segithet belerazodni ebbe az egeszbe..
2009. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hahoooo csak érdeklődtem :D Nm ugy gondoltam 1 vibrátorral akarok lenni elsőre!!! :D
2009. márc. 27. 19:29
 17/17 anonim válasza:
100%
Valoban jobb egy vibrátor mint egy olyan pasi aki CSAK AZÉRT VAN VELED....DE a folytonos önkielégités se megoldás.Én 24 vagyok és mivel nem vagyok társasági ember nem nagyon ismerkedem ez is az egyik fő oka hogy még nem volt barátnőm és szűz vagyok.Szinte mindennap kivánom a sexet de mivel nincs kivel.....van olyan hogy egy nap többször is....Ugyhogy a vibrátor eleinte segit de később akárcsak a sima maszturbálás vagy más eszközzel valo önkielégités káros mivel megszokja az ember és monotonná válik a dolog utána már nem azt érzed hogy Ahh de jo hanem csak azt hogy elmegyek és ennyi volt....egy idő után már nem élvezi az ember csak ugymond "végzi a dolgát":D:D
2009. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!