Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A vibrátor mennyire segit 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vibrátor mennyire segit 1 szűz lányon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
marmint h atszakithatja-e a szuzhartyat? igen
2009. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, testileg megváltoztat.

és tanulhatsz is tőle h mi és hogy jó neked

csak nehogy rászokj

2009. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
de reméljük nem az a cél h a szűázhrtyát átszakítsad, annak egy férfi örül ha ő teheti meg
2009. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És akkor vehetjük ugy hogy már nm vagyok szűz?? Mert van barátom nm voltunk még 1ütt de szerintem nm is sejti h szűz vagyok viszont annyira jo lehet az ágyban vagyis gondolom petting volt az mennyei volt meg néha annyira érzéki de mégis vadul csokol teli energiával h már majdnem orgazmusom van, csoktol eggyépként lehet orgazmusa az embernek?? :D
2009. márc. 26. 19:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Irjon egy féri is!! Milyen érzés ha átszakitják a szűzhártyát???
2009. márc. 26. 19:04
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

valakinek faj ha atszakitjak a szuzhartyat ... valakinek nem de az ritka ... es csak ugy veszited el a szuzesseged ha egy peniszel beledhatolnak ... fuggetlenul attol h van szuzhartyad vagy nincs

vibrator abban segit hogy kitagulj es az elso egyutlet nem fog annyira fajni ... de ne szokj ra mert akkor csak azzal fogsz tudni elmenni

2009. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

ilyen pasi a martin....de annak csak a p a lényeg ..utána leráz XD


nem téged...általánoságban

2009. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a fiú, nyugodtan lehet orgazmusod pettingtől, szűzen is! Ne fogd vissza magad!
2009. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

ha előbb dugsz magadba vibrit szűzhártybasztatás céljából, mint a szerelmedet fogadnád be, akkor valami nem stimmel


ki akar műanyaggal szeretkezni? sosem értettem a nőket

keressenek olyan pasit, aki kielégíti őket ;)

2009. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

NE ba sztasd már bisztos csak kiakarja tágitani magát elötte vagy csak kostolgatja mijen ha behatolnak majd meg egyébként is kivánja a szexet csak a barátja még nem hatolt be de ö már nagyon akarja

de megcsalni meg nem akarja

ezt az elöttem szolonak küdtem

2009. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!