Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan volt már, csajok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan volt már, csajok, hogy lementetek nődokihoz csak azért?

Figyelt kérdés
...velem már előfordult, hogy hosszabb ideje nem voltam senkivel, és akkor bejelentkeztem vizsgálatra, de semmi panaszom nem volt, csak... érjen már hozzám valaki ott, meg meztelenkedhessek kicsit valaki előtt, ilyesmi. Ez nagyon beteg? Sőt, múltkor egy fiatal csaj rendelt, és úgy tűnt, rájött, mert nagyon megértő volt végig, és olyan sokat nyomkodta a hasam, és olyan simogatóan... Hülyén éreztem magam. Csinált már ilyet más is?
2009. márc. 26. 02:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

IRHATSZ NEKEM IS ÉS ELHIVNÁLAK A FÜRDÖBE ÉS MESZTELENKEDHETSZ IS NÁLAM

ÉS HÓZZÁD ÍS ÉREK AKÁR CSAK A NYELVEMMEL IS VAGY CSAK UJJAZLAK HA AKAROD

2009. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
egy csaj mindig talál magának szexpartnert.hidd el!és te élvezed a vizsgálatot?mert nekem akkor mindenen jár az eszem,legfőképp azon,hogy legyen már vége,nemhogy még arra gondoljak,hogy ez jó!most ez igaz amit írtál?
2009. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, izgat a kiszolgáltatottság meg a dolog egyoldalú jellege, az, hogy a doki hatalmi helyzetben van. Ha minden igaz, anno a tiniambulancián rögződött belém ez a dolog, amikor először vizsgáltak, és baromira szégyelltem.
2009. márc. 27. 04:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem normális dolog, de ha ez megnyugtat, én pl. szeretek nőgyógyászhoz járni, mert birom, ahogy beszél, és külsőre dr. House-ra emlékeztet. De azt hiszem, nálam is berögzülés, mert nála mindig szívesen ugráltam pucér fenékkel, mert tudtam, hogy a babámat mutatja meg nekem. Azóta sajnos elvetéltem, de a dokival kapcsolatban mindig jó emlékeim voltak. Alig várom, hogy újra mehessek, hogy terhes lehessek.
2009. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!