Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan volt már, csajok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan volt már, csajok, hogy lementetek nődokihoz csak azért?

Figyelt kérdés
...velem már előfordult, hogy hosszabb ideje nem voltam senkivel, és akkor bejelentkeztem vizsgálatra, de semmi panaszom nem volt, csak... érjen már hozzám valaki ott, meg meztelenkedhessek kicsit valaki előtt, ilyesmi. Ez nagyon beteg? Sőt, múltkor egy fiatal csaj rendelt, és úgy tűnt, rájött, mert nagyon megértő volt végig, és olyan sokat nyomkodta a hasam, és olyan simogatóan... Hülyén éreztem magam. Csinált már ilyet más is?
2009. márc. 26. 02:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A nők sok nmindenre képesek... de azért férfival csak izgalmasabb?
2009. márc. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
lehet hogy én nagyon prűd vagyok, vagy valami, de egyrészt én még ilyenről nem is hallottam, másrészt meg szerintem ez nem normális dolog
2009. márc. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Én se hallottam ilyenröl, és szerintem se normális.


Azt se értem hogy lehetett izgató amikor egy ORVOS nyúl hozzád...

2009. márc. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
ez,elég durva, nem?
2009. márc. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen gondod van szólj nyugodtan, elöttem meztelenkedhetsz, és simogatlak is.
2009. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát hogy őszinte legyek én ilyenről még nem hallottam és magam sem éreztem sosem így...szerintem ez nem normális, mert az orvosi vizsgálatnak a szexhez semmi köze sincs (szerencsére). Ha nagyon meztelenkedni akarsz, akkor otthon is megteheted a tükör előtt. És téged az is izgatott, hogy egy női nőgyógyász rendelt és te azzal foglalkoztál, hogy ő meztelenül lát? Szerintem semmire sem gondolt közben, nem is szabadna neki ilyen helyzetben (férfinek sem). Jobb lenne, ha inkább társad keresnél, mert szerintem max. végső elkeseredésében tesz valaki ilyet.
2009. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha arra van szükséged hogy meztelenkedj és hogy hozzád érjen valaki, akkor nyugodtan írj nekem. :)
2009. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

hát nem tudom, szerintem sem normális dolog, ha annyira nem bírsz magaddal, hosszú ideje nem voltál senkivel, ne a nőgyógyászodhoz menj, mert egyrészt ő nem ÚGY nyúl hozzád, másrészt meg orvos, és ne már!

menj el szórakozni, biztos találsz valami csávót, aki egy éjszakára hajlandó nézni ha meztelenkedsz:)

2009. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt ilyen és nem is lesz. Én 1x voltam, de nekem az is rémálom volt...Órákig fájt utána...Ha nem bírsz magaddal, irány a diszkó, minden ujjadra találsz egy pasit, aki csak d*gni akar...Ha meg meztelenkedni akarsz, irány a nudista strand, szauna...
2009. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
HA nagyon szexhiányom van,akkor inkább Emmát veszem elő.(E' ma,e' meg hónap.)Vagy inkább keresek egy pasit,akivel lehet ugrabugrálni egy kicsit.De h pont ez a nőgyógyászom legyen???:S Így is vagy 60 éves a bácsi:):)Szóval szerintem keress egy pasit,és ne a nőgyógyászod...
2009. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!