Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az új barátommal még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátommal még nem volt szex. Neki ez lesz az 1. Nekem kell gondoskodnom az óvszerről, vagy vegye meg ő?

Figyelt kérdés

És még annyi, hogy gyógyszert mikor irassak fel?? Amikor pl. elmúltunk fél évesek? Kb. 1 hete vagyunk együtt, de már kívánjuk egymást!

18/l


2009. márc. 25. 17:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kedves P.Rita!

Az egyik hozzászóló írta, hogy a sráccal beszéljem meg ezeket a dolgokat. De mivel ritkán tudunk délután találkozni, ezért ez nem igazán lehetséges. Ezért kérdeztem, hogy mégis telefonon beszéljünk erről?!

2009. márc. 26. 12:28
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez egy ritka alkalom egyikén lehetne:) de te tudod hogy milyen a kapcsolatotok....ismerek romantikus párokat akik olyan szavakat mint óvszer ki sem mondanak, olyanokat akik mindig csak viccelődnek, akárki elött és akármiről, szóval ez tök kapcsolatfüggő:Dha olyanok vagytok akik ezt telon is meg tudják tárgyalni, akkor mért ne?de amugy ha ő a tapasztalatlanabb akkor te mindenképp készülj:)

ja és "leszakadhatok"...25 f..többet nem is reagálok rád, mert ugyis neked van mindig igazad, engem csak a lekezelő stílusod zavar, ennyi, mert amugy magasról teszek rád....


P.Rita

2009. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

ja és én soha senkit nem cseszegettem!!!!legalábbis nem állt szándékomban, nyílván itt véleményt kérnek és azt is kapnak, sok embertől sokfélét...te vagy az aki izéli azokat akik mást írnak...pl h ők várnának még egy kicsit

ennyi...

2009. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!