Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az új barátommal még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátommal még nem volt szex. Neki ez lesz az 1. Nekem kell gondoskodnom az óvszerről, vagy vegye meg ő?

Figyelt kérdés

És még annyi, hogy gyógyszert mikor irassak fel?? Amikor pl. elmúltunk fél évesek? Kb. 1 hete vagyunk együtt, de már kívánjuk egymást!

18/l


2009. márc. 25. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyen neked, és ha oda kerül a sor, és nála nincs, akkor sakk van, de matt nincs.
2009. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszers lesz a szex, pl min heti 1x, akkor tabl.!!
2009. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben mág várnék a szexxel, mert még csak 1 hete vagytok egyutt. bizti lesznek olyanok, akik azt mondjak h az nem lenyeg h mennyi ideje vagytok egyutt, mehet a szex, de ez az en velemenyem. a gyogyszerrel meg addig varj, amig nem bizol meg benne annyira h le merj vele ugy is fekudni h semmi mast nem hasznaltok. sok mindent el lehet kapni.
2009. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnék.Legyen már tartásod,hogy nem olcsó préda vagy.Gumit én is vennék,nem várnék senkire.Gyógyszert meg egy hónapig kell szedni,hogy hatásos legyen
2009. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy most rögtön le akarok vele feküdni, de kb. 1 hónap múlva igen...és ha elkap a vágy, kell, hogy valamelyikünknél legyen... csak nem tudom, ilyenkor kinél kell, ki vegyen...
2009. márc. 25. 17:40
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt úgy kérdezed mintha szigorúan időhöz és korhoz lenne kötve a tabletta. Akkor iratod fel amikor akarod -.-'

gumi meg legyen nálad.

2009. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. az sincs szabályhoz kötve kinek kell vennie a gumit.
2009. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nalad minden esetre. nehogy elkapjon a vagy, aztan ne legyen mivel védekezni.
2009. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy nincs időhöz kötve, régebben szedtem már, de mivel szakítottunk a párommal, abbahagytam...

És 1 hónap után még nem hiszem, hogy érdemes!

2009. márc. 25. 18:08
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
A legjobb, ha mindkettőtöknél van óvszer. De nálad mindenképpen legyen. Egy hét "járás" után azért még ne feküdj le vele, kicsit korai. A tablettával is várj még egy kicsit, legalább egy évet. Nemcsak a hűség, hanem a hormonháztartásod miatt is.
2009. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!