Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az új barátommal még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátommal még nem volt szex. Neki ez lesz az 1. Nekem kell gondoskodnom az óvszerről, vagy vegye meg ő?

Figyelt kérdés

És még annyi, hogy gyógyszert mikor irassak fel?? Amikor pl. elmúltunk fél évesek? Kb. 1 hete vagyunk együtt, de már kívánjuk egymást!

18/l


2009. márc. 25. 17:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolom,hogy erre vonatkozólag lenne"etikett":D,hogy ki vegye..én lány vagyok,de mindig én veszem,mert szeretek olyat használni amiröl tudom h. honnan van.meg persze hogy szeretem azt a fajtát..:)tablettát szerintem akkor érdemes iratni,ha már elég rendszeres lesz a szexuális életetek,meg persze mikor száz százalékra ismered,és megbizol benne annyira,hogy gumi nélkül is szeretkezzetek.remélem jó élmény lesz majd nektek:)
2009. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi lenne, ha ezeket vele beszélnéd meg? :)
2009. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Suilban? Telón? Vagy sms-ben? Mert csak 2naponta tudunk délután is találkozni.
2009. márc. 25. 18:27
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

17:37-es válaszoló és a többiek akik azt mondták, hogy várjon:

Itt az megfelelő alkalom, hogy végre megmagyarázza nekem valaki, hogy miért kell két egészséges fiatal felnőttnek önsanyargatásba kezdenie? Érveket kérek. Észérveket amivel alá tudjátok támasztani. Megdönthetetlen bizonyítékokat amik igazolják, hogy ha vár a lefekvéssel egy ráadásul még nem is szűz lány annak bármi értelme van.


A kérdésre pedig a válasz:

Gyógyszert szerintem bármikor felirathatsz. Főleg hogy a srácnak ez az első, szerencsétlenkedni fog a gumival. (így van ez a kezdőkkel, velem is így volt)Egyszerűbb ha csak beteszi. Érzésre is jobb, meg biztonsági szempontból sem elhanyagolható.


Ha vonzalmat éreztek egymás iránt, akkor ne küzdjél magaddal meg a sráccal sem, szexeljetek egy nagyot és érezzétek jól magatokat!


Ja és gumi legyen nálad (is), mert soha nem tudni. Ki tudja mennyire mamlasz a srác :)


Sok sikert!


25/f

2009. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Jo, de azert előbb jobb megismerni az illetőt, nem? vagy nalad előbb van a szex, aztan a beszélgetés? miert baj ha előtte jarnak egy kicsit? nem azt mondtam h jobb lesz aztan, de azert mégse csak ugy adjuk oda magunkat vkinek. ha szűz a lany, ha nem.
2009. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

előre is bocsi az OFF-ért!


25/f! nagyon bírom a stílusod.

2009. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

19:31

Köszönöm!


25/f

2009. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

25/f :)

szinte minden kérdésemre válaszoltál, amit eddig ebben a témában feltettem! és köszi:):)

2009. márc. 25. 21:39
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is vele beszéld ezt meg...de tabit valóban jobb egy stabilabb kapcsolatban használni, mert azt nem jó csak ugy elkezdeni abbahagyni...megviseli a szervezeted:S

azzal viszont semmit nem vesztesz ha nálad is lesz gumi:)

már bocsi, de abból ahogy válaszolgatsz kicsit fiatalabbnak néznélek..mármint milyen kérdés hogy telon bezséld e meg vele h ki vigye a gumit?XDsztem ez elég személyes téma...:D

és várni meg hát várj amennyit gondoltok..attól függ sztem miota ismered..ha már régóta és ugy jöttetek össze hogy szereted akkor ...:Dde ha még csak ismerkedtek tulajdonképp....akkor én várnék egy kicsit..(tudom persze persze ez hülyeség és felesleges...)szóval ahogy gondolod:)



P.Rita

( ja és érveket soroljatok!!MOSTXD jaj ugyan..egyszerűen valaki ilyen te meg nem...ez csak érzés nem észérv!!a sexen nem gondolkozni szoktam, csak érezni, hogy itt e az idő vagy nem...na jó csak egy fiúval voltam szóval a szoktam érezni erős tulzásXD)

2009. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"ja és érveket soroljatok!!MOSTXD jaj ugyan..egyszerűen valaki ilyen te meg nem.."


igen én ezt tudom. Ezért szabad nekem mást írni, mint amit ti írtok. De ha én mást írok, mint az itt válaszolók vagy te akár, akkor le vagyok hurrogva. De nem törődök vele. Miért tenném, hiszen ahogy írtad: "egyszerűen valaki ilyen te meg nem.."


Azért mondjuk az érdekes, hogy a kérdező inkább megköszönte, hogy leírtam a véleményem, próbáltam segíteni úgy ahogy ő gondolja, és mégsem baszott le.

Te meg folyamatosan szembehelyezkedsz velem.

Szakadjál le rólam, mert nincs okod arra, hogy cseszegess.


25/f

2009. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!