Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan természete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan természetellenesnek a melegséget?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 15:21
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi homokost... Menjetek a tengerpartra homokozni! Az legalább messzire van...
2009. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
65%

Surmókáim! Ha csak ienek lennétek mint ti, kihalna az emberiség... Bár ahogy elnézlek titeket, akkor inkább ez...

Menjetek, akasszatok be egymásnak, egy lakatlan szigeten... Ott legalább nem terjesztitek az AIDS_t! De ne a normális /hetero/ emberek között gusztustalankodjatok. Menjetek a francba! Ja, sok köcsög: lehet lepontozni, ez számomra hizelgő...

2009. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: Mintha anyám írta volna :D Szánalmas az is.
2009. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
72%
Belegondoltál, hogy nem természetes dolog ha két férfi "szeretkezik"?
2009. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
71%

Hát ismét egy b*zis kérdés...Lássuk csak, azért tartják sokan -köztük én is- természetellenesnek, mert nők is vannak a világon, és az a természetes, ha egy pasi egy nőnek akaszt be...:)

Amúgy a búzákról annyit, hogy abberált, félkegyelmű, undorító, szánalmas, gusztustalan, nyomorodott, kriptatöltelékek mind...Én a leghelyesebbnek azt tartom, ha az összeset bezárjuk egy kamrába, és cafatokra robbantjuk a meleg testüket...Vagy marad a kamra, és bedobni nekik egy kis ebolát...Azzal buzulhatnak ezek a f*sz szopó s*ggfej köcs/g hOmOszexuálisok. 23/F

2009. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: Mintha anyám írta volna :D Szánalmas az is.

Te! K.csög!Iet irsz Anyukádra?!Hát téged télleg szaporitani kelle... kisbaltával...

2009. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
34%
Ratyivagy!! ENNYI!
2009. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
64%
Valszeg azért, mert NEM TERMÉSZETES!
2009. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
79%
De jókat lehet itt röhögni. :) Aztaaa :O Nem lehet olyan kérdést feltenni, ahol ne veszne össze mindenki mindenkivel... nem vagyok homiellenes, de mivel nő vagyok nem értem mi szép van a férfiakban ÚGY... hogy egy másik ráizguljon. :S
2009. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:
79%
A homoszexualitás ősidőktől fogva létezik, addig amíg zárt ajtók mögött történt az átlagember nem is igen találkozott vele. Amióta viszont az utcára vonulnak nyíltan hirdetni szexuális identitásokat, sok ember kedélyét borzolja. Ez pusztán provokáció, amit a politikai elit a saját hasznára fordít. Véleményem szerint, sokakat nem zavarna, ha ugyanúgy két ember magánügye lenne, mint a heteroszexuális párkapcsolat. Mi sem járunk feliratokkal hirdetni hogy heterók vagyunk, ezek a hálószobába való dolgok.
2009. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!