Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan természete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan természetellenesnek a melegséget?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 15:21
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
62%
tuti idejár egy homi lepontozni. -.-"
2009. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
74%

mert az.

Asszem az őseink nem Ádám és Béla voltak...

2009. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
68%
MERT ISTEN ÚGY ALKOTTA MEG A VILÁGOT H 1 PASI MEG 1 CSAJ!ÉS NEM 2 CSAJ.VAGY 2 PASI!
2009. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
91%
utsó előttinek: de nem is Ádám és Éva... én inkább az evolúcióra gyanakszom :)
2009. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
43%

Azéert tartják annak mert az.

Sok jót írtak elöttem, de a természet is rácáfol a melegekre hogy ez nem egészséges.Elkezdek homokozni a fiuk, egyből ittlett az AIDS.Gondolkozzatok már, talán véletlen terjed közöttük a sok betegség? ha nem lenne óvszer már mind meghalt volna, azért mert természetellenes dolog, a természet igy tiltakozik ellenük, egyszerüen fogyatékosok, génhibásak, vagy nem is tudom hogy mik, de az biztos hogy valami betegségük van, a melegek csak egy életképtelen, eltorzult mutációi, az embernek, nem elfogadni kell a betegséget hanem gyógyítani, ha nem megy gyógyszerrel akkor ott az AIDS.

2009. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
63%
Mert az! Lássuk csak : fiú + lány-- > ebből elsz a ygerek másból nem , Biblia: Ádám Éva... soroljam tovább?
2009. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ádám és Éva egy majompár volt, akkor minden oké :P De a bibliát hagyjuk ki ebből, mert semmi köze hozzá.
2009. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
87%

A vallás mozgatja a világot (zsidók, vagy a öngyilkos arabok pl), sajnos vagy nem sajnos nem lehet kihagyni.


Amugy miért pontozzátok le azt, aki nem ért egyet a homokosokkal természetességével? Szánalmas hogy az alapjan pontoztok hogy Nketek mi tetszik nem az alapján hogy a VÁLASZ hasznos volt e...ennél a kérdésnél szerintem minden válasz hasznos, mégha nem is egyezik a másikéval...

2009. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
91%
ha nem vennéd észre mindenki össze vissza lepontoz mindenkit :)
2009. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a sok 1/2 eszű b.zi k.csögöt! Menjetek anyátokhoz/ha van/ lepontozni! Innen huzzatok el ezerrel! Nem vagyok egy átkozozós, de mindd megdögölhetne AIDS_ben!!!
2009. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!