Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan természete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan természetellenesnek a melegséget?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 15:21
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
75%
A bibliának ehhez semmi köze. Ahogy semmi máshoz sincs köze :D Nem akarok senkit megsérteni, de attól még mert valaki anno unatkozott, és volt ideje mesélni, levésni a bibliát, attól még állatok az őseink, nem csak úgy lettünk, hogy hopp. És hiába van az állatvilágban melegség (normális egyedek körében egyáltalán nincs, csak mutánsoknál), nem az a természetes. A természetben lévő összes élőlény az életben maradásért és fajfenntartás miatt gürizik (értsd jól), ezt pedig csak különböző neműekkel tudják elérni. Természetes ösztönök, célok ellen szól az, ha valaki azonos neműt választ párnak, ergo nem lesz képes a utódnemzésre, nem jelenik meg benne az ösztön a fajfenntartásra. Ezek az eredendően melegek, akik divatból lesznek olyanok, azok egyszerűen csak szánalmas barmok.
2009. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
82%
16:23: Egyet értek, úgyhogy nem is tudok mit írni. Csak megerősítésként: azért tartják természetellenesnek mert az!
2009. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
73%
egyik kérdés az h igen, valóban természetellenes, a másik pedig az h ezt miért nem tudjuk tolerálni, mint más egyéb nem természetes dolgot (pl. genetikai betegségek, meddőség, süket-némaság)
2009. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
68%
mert természetellenes! az orált hagyjuk ki, az is csak ellenkező nemüekkel az igazi!
2009. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
82%
Mert az.Ettől persze még lehetne figyelmen kivül hagyni,de ilyenek vagyunk mi emberek,aki más mint a nagy többség azt baszogatjuk. Mondjuk a melegfesztivál is rátesz erre egy lapáttal,azt azért tényleg nem kéne.
2009. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
79%
Nekem semmi bajom velük, ha kulturáltan élik az életüket. De pl. a melegfeszt teljesen felesleges és undorító dolog.
2009. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom elképzelni hogy két férfi között hogyan jöhet létre vonzalom. :O Sajnálom de nem megy. Hogyan lehet, hogy meglátnak egy csinos nőt és nem éreznek semmi vonzalmat? Sosem értettem... mi nők vagyunk a szebbik nem. Szerintem ez elegendő ok... a formás lábak, gömbölydede keblek, az anyaságra központosuló kinézet, mellé egy bársonyos hang és kedves természet. Egy férfinak ez kell, nem pedig egy azonos nemű, szőrös, kopaszodó, szálkás férfi. :S
2009. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
79%
Jaj de unalmas már ez a kérdés. A homoszexualitás orvosi diagnosztika szerint genetikai aberráltság (igen ezzel a szóval tanítják, én is így tanultam). Ergó nem természetes. Természetes az, hogy Nő és Férfi szerelmes egymásba, a fű zöld, a felhő kék. A melegek nem természetesek hiába akarják ezt elérni. Azzal meg ne védekezzünk már, hogy az állatok közt is vannak. Igen vannak de nézzetek meg bármilyen hasonló témájú dokumentumfilmet és meglátjátok, hogy az állatok bizony elkergetik, sok esetben nagyon megsebesítik a meleg társaikat, mivel azok nem tudnak részt venni a falka/raj,közösség utodnemzési procedúrájában. Épp a minap volt egy iylen műsor az oroszlánokról.
2009. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
72%
Semmi természetellenes nincs abban ha két ember szereti egymást vagy vonzódik egymáshoz bármilyen neműek is. Amíg nem ártanak vele senkinek gond sincs ezzel.
2009. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
78%
*"az ÉG kék" bocs elirtam:)
2009. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!