Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy kedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy kedves lánnyal az uszodában, majd egy (rám nézve) igen cikis dolgot vettem észre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje mindig ott találtam egy lányt a medencében reggelente, ahol én is rovom a hosszakat, dumába elegyedtünk, úgy tűnik, bejöttünk egymásnak, a testéből is látni ezt-azt fürdőruhában, tetszett, amit láttam, szóval kezdtünk összemelegedni. Aztán egyszer kiültünk szárítkozni, és duma közben észrevettem, hogy sokkal nagyobb lába van, mint nekem! Neki, a lánynak! Közben én vagyok a magasabb, testesebb. Ő is észrevette, de szemmel láthatóan egyáltalán nem érdekli, én viszont tökre cikinek érzem, és legátol a közeledésben. Amúgy meg úgy érzem, tisztára sínen volnánk. Mit tanácsoltok?
2009. márc. 24. 03:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ma se jött :( Úgy látszik, zavarja...
2009. márc. 27. 02:28
 22/24 anonim ***** válasza:
Jöjjetek már össze, szerintem ezen tökjól el lehet hülyéskedni szex közben. Vagy hordhatod a papucsát, ha épp nincs otthon :P
2009. márc. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem annak,hogy nem ment semmi köze a lábmérethez.

Nem tudom elképzelni,hogy valaki ez ennyire zavarna.

2009. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele..:)) ha őt nem zavarja akkor nincs para.
2011. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!