Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy kedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy kedves lánnyal az uszodában, majd egy (rám nézve) igen cikis dolgot vettem észre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje mindig ott találtam egy lányt a medencében reggelente, ahol én is rovom a hosszakat, dumába elegyedtünk, úgy tűnik, bejöttünk egymásnak, a testéből is látni ezt-azt fürdőruhában, tetszett, amit láttam, szóval kezdtünk összemelegedni. Aztán egyszer kiültünk szárítkozni, és duma közben észrevettem, hogy sokkal nagyobb lába van, mint nekem! Neki, a lánynak! Közben én vagyok a magasabb, testesebb. Ő is észrevette, de szemmel láthatóan egyáltalán nem érdekli, én viszont tökre cikinek érzem, és legátol a közeledésben. Amúgy meg úgy érzem, tisztára sínen volnánk. Mit tanácsoltok?
2009. márc. 24. 03:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nehogy már a láb- és farokméret összefüggjön! Hacsak nem fordított arányosság mentén, legalábbis magamból kiindulva.
2009. márc. 24. 17:45
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen. nehogy már ilyesmin fennakadj.

jófej a lány? csinos? kedves? akkor mi abajod??

2009. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12:32-es, nincs nagy lában és én is szoktam úszni menni és lány vagyok :P
2009. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De biztosan nem tolod olyan hatékonyan a vizet, mint ő :P.
2009. márc. 24. 22:19
 15/24 anonim válasza:
53%
Ez most komoly?? Basszus, nem lehet, hogy a te lábad kicsi?? Csak mert azt írtad, hogy a tiedhez képest sokkal nagyobb az övé... Gondolkodj már! És ha mondjuk a teid a kicsi egy rendes pasiéhoz képest, és a lány ezért nem akar összejönni veled, akkor neked az hogy esne? Mellesleg 40es lábam van, lehet hogy elkéne mennem plasztikai sebészhez, hogy vágjon le a sarkamból, esetleg a lábujjaimból mert így nem fognak szóba állni velem a pasik. Most tényleg ennyi akardályoz meg abban, hogy esetleg többről is legyen szó kettőtök között?
2009. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az gáz, ha a lánynak nagyobb lába van, még jó, hogy idejekorán kiderült. Engem zavarna, ha a pasimé kisebb volna. Ha alacsonyabb volna, az nem zavarna annyira. Ja, 43-as a lábam, lány.
2009. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

20:30-as vagyok

az viszont valószínű :P

és a kérdésedre felelve, szerintem ne figyelj rá :), ha nem vagy lábcentrikus, nem sok vizet zavar :D, ha meg az vagy, akkor több mindent tudsz majd imádni :)

2009. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Pár napja nem látom :(
2009. márc. 25. 22:18
 19/24 anonim ***** válasza:

12:34, azért ebben lehet valami...

Pl. Franziska van Almsicknak is 42-es van, azért jóval több vizet tud megmozgatni egy taposással, mint egy 36-os lábú ellenfele. Kérdező: hát ezt kifogtad :P

2009. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
azért sok sikert :)
2009. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!